Çakallarla Dans 5 Ne Zaman Çıkıyor? - Film Konusu - Çıkış Tarihi

Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 5 ne zaman çıkıyor
Bu yazıyı oylayın

Her filmi ile bir kesim komedi sevene çok iyi hitap etmeyi başaran serinin yeni filmi Çakallarla Dans 5 Ne Zaman Çıkıyor?

Her sene fabrika çıkışı gibi filmler ile karşımıza gelen yapımdan yine bir seri devam filmi. Tek konuya bağlı kalarak her seri filminde aynı kurgu ile olayına devam eden Çakallarla Dans 5. filminde de yeni bir isimle yoluna devam ediyor. Klavye delikanlısı dizisinde yer alan Kuzen Volki tiplemesiyle sevilen Uraz Kaygılaroğlu bu filmde de yerini almış. Kemik kadrodan feragat etmeden yoluna devam eden film Sugarworkz ve Taff Pictures yapımcılığı ile karşımıza geliyor. Filmin senaristi Ali Tanrıverdi. Çakallarla Dans 5 Ne Zaman Çıkıyor sorusu yanıtı için linkin üstüne tıklayabilir veya yazının son paragrafına doğru ilerleyebilirsiniz. Öncesinde filmin konusundan bahsedeceğiz;

Çakallarla Dans 5 Film Konusu

Naz Çağla Irmak, Ali Barkın, Şebnem Dönmez ve Uraz Kaygılaroğlunun kadroya eklendiği film için okuma provası yapıldı ve film çekimleri tam gaz devam ediyor. Çekim provasından sonra röportaj veren oyuncular filmin efsane olacağını ve biz okurken bile çok güldük, çekerken neler yaşanacağını kestiremiyoruz dedi.

Film konu olarak her filmde olduğu gibi şartlı tahliye ile salınırlar bu seferki tahliye şartı birbirlerinden 100 metre uzakta durmak. Bu sefer konu Kayınço Gökhan’ın başından geçenleri anlatacaktır. Filmde tek gecelik bi ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenen Gökhan kızını bulur ve kızının züppe bir şerefsiz çocukla birlikte olduğunu öğrenir. Hal böyle olunca da bu Sinan karakterinden kızını kurtarmaya çalışır. Buradaki zengin züppe karakter Kuzen Volki’den tanıdığımı Uraz Kaygılaroğlunun ta kendisidir. Kızı kurtartmak için tekrar birleşen Dereboyu takımı bakalım bu sefer nasıl bir macera yaşacaklardır.

Çakallarla Dans 5 Ne Zaman

Çakallarla Dans 5 Ne Zaman Çıkıyor?

Her sene aslında tipik olarak sene sonuna kendini saklayan yapım bu sene de 8 Kasım 2018 de vizyona girecek. Artık dizi gibi her sene çıkması beklenen filmde bi 6. vaka yaşanır mı bilinmez ancak film izlendikçe bu serinin devam etmemesi anormal kaçar. Filmden size aktaracaklarımız bu kadar Çakallarla Dans 5 Fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman ve film hakkında detaylar resmi olarak yayınlanınca sitemizden bulabileceksiniz. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek üzere esen kalın…

Çakallarla dans 5

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...