Call of Duty WWII Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Call of Duty WWII Ne Zaman Çıkacak?

Call of Duty WWII Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Savaş simülasyon oyunlarının en çok sevileni Call of Duty WWII Ne Zaman Çıkacak?

Savaş simülasyon oyunlarının en eski oyunlarından Call of Duty yeni oyunu ile sevenlerini tekrardan oyunun başına oturtacak. Birinci dünya savaşını anlatarak bir adım atan Battlefield oyun serisinden sonra bu oynanışın çok sevildiğini gören Sledgehammer Games yeni oyunu ile bizleri 2. Dünya savaşına götürüyor. Geçtiğimiz aylarda çıkardığı fragman ile büyük sükse yapmayı başaran oyun artık geri sayıma başladı. Call of Duty WWII Ne Zaman Çıkacak? sorusu için hazırladığımız bu makalede biraz da oyundan bahsedeceğiz. Uzun ismi ile Call of Duty World at War II’nin biraz detaylarına inelim;

Call of Duty WWII İlk Detaylar

Serinin özüne dönme fikri oldukça yerinde bir karar diyebiliriz. Eskiden deli gibi oynanan bu oyunun en büyük esprisi aslında bu idi. Hikayede ki gerçekçilik. Savaş yıllarında gerçek yaşanmış hikayeleri anlatan Call of Duty 2 oyunu Dünya genelinde en çok satan oyunlar arasına girmişti. Bu oyunla tekrar bu rekorun kırılması neden olmasın diyoruz.

Eski oyunlarda yapılan o abartılı görüntülerin, Silah kaplamalarının, lazerli silahlarında olmayacağını belirtelim. Sizi sert, sağlam ve bir o kadar çetin ceviz bir savaş bekliyor, diyebiliriz. Hikayede verilecek kardeşlik duygusunu sürekli yaşayacağız. Eski COD oynayıcı hatırlayacaktır ki o zamanlarda filmlerde, dizilerde ve oyunlarda verilen savaştaki kardeşlik duygusunu tekrardan tadacağız.

Şuan için sadece Reveal Trailer yayınlayan yapım yakın tarihte bizlere ekran görüntüleri ve gerçek trailer ile hafiften hikaye detaylarını da paylaşacak. Oyun içinden gelen ilk detay oyunun bir yaşanmışlık hikayesi çerçevesinde ilerleyeceği. Oyun çıkmadan önce kısa bir Multiplayer Beta süreci atlatacak ve buradan gelecek geri bildirimler ile oyunda yapacağı iyileştirmelerden sonra oyunu piyasaya sürecekler. Peki bu piyasaya sürme ne zaman olacak;

Call of Duty WWII Ne Zaman Çıkacak?

PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sunulacak oyun 3 Kasım 2017 tarihinde betası yayınlanacak. Şuan için oyunun tam sürümünün çıkış tarihi net değil. 3 platform içinde betasını sunacağını belirten oyun ilk olarak PS4 için betasını oyuncular için oynanabilir kılacak. Oyun hakkındaki resmi olarak yayınlanan tüm bilgiler bu yöndeydi. Gelecek yeni bilgiler ile burayı güncelleyeceğimizi hatırlatır. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek ümidi ile esenlikler dileriz efenim ( buralar baya resmi oldu la hadi çüüüz )

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...