Can Feda Ne Zaman Vizyona Girecek? - Konusu ve Oyuncular

Can Feda Ne Zaman Vizyona Girecek?

Can Feda Ne Zaman Vizyona Girecek
Bu yazıyı oylayın

Can Feda Ne Zaman Vizyona Girecek? Türk askerinin zorlu şartlar altındaki dayanıklılığını gösterecek olan film merakla bekleniyor.

Başrollerinde Burak Özçivit ve Kerem Bursin’in bulunduğu Can Feda filminin ilk fragmanı yayınlandı. Zafer Külünk’ün senaryosunu yazdığı ve Çağatay Tosun’un yönettiği film merakla bekleniyordu. Burak Özçivit ve Kerem Bursin gibi çok iyi oyuncuları barındıran yapımda sınırdaki askerlerin yaşamı konu alındı. 1 yıla yakın bir zamandır hazırlık yapılan filmin son montajları da tamamlandı. Film için Eskişehir’de platoda özel bir kasaba inşa edildi. Filmin çekimleri ise yaklaşık olarak 10 hafta yani 2.5 ay sürdü. TAFF ve BRK’S iş birliği ile yapılan filmin çok ses getireceği belli. Peki Can Feda ne zaman vizyona girecek?

Can Feda Konusu ve Oyuncular

Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır içi savaş sürmektedir. Türk ordusu hiçbir müttefik devlet desteği olmadan bölgeye giriş yapar. Bölgeye giriş yapan görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan (Burak Özçivit) komutasında 6 kişilik özel kuvvetler timi bulunmaktadır. Yüzbaşı Pilot Onur (Kerem Bursin) time yeni katılmıştır. Tim Türk ordusuna hazırlanan büyük bir tuzağı ortaya çıkarır. Tuzağı bozmak için zorlu şartlarda hayatta kalmaya çalışan tim için asıl sınav, vicdanlarını koruyup insan olabilmeyi başarmaktır. Filmde çeşitli boyutlarda yaklaşık olarak 3000 adet silah ve 100’ün üzerinde mühimmat kullanıldı. Filmde yaklaşık olarak 2500 civarında el bombası patlatıldı. Filmde 2000’in üzerinde yardımcı oyuncu kullanıldı. Filmde kullanılan 300 aracın yaklaşık olarak 15 tanesi havaya uçuruldu. Burak Özçivit film başlamadan önce sıkı bir kampa girerek dövüş dersleri almıştı. Filmin aksiyon sahnelerinin seyirciyi tatmin edeceğini söyleyebiliriz. Film için ayrıca Bilecik’in Zemzemiye köyünün bir bölümü Suriye’de Türkmen köyüne dönüştürüldü. Filmde Türk askerinin gücü ve yüreği oldukça güzel bir şekilde anlatılmış. Filmin fragmanı 3 günde 2 milyon izlenme aldı.

Can Feda Ne Zaman Vizyona Girecek?

Merakla beklenen aksiyon filmi 6 Nisan 2018 tarihinde vizyona girecek. Yapımcıları filmden oldukça umutlu. Gayet güzel bir iş çıkardıklarına ve filmin gişe rekorları kıracağına inanılıyor. Filmde kullanılan mühimmat ve silah sayılarını söylemiştik. Bu yüzden aksiyon sahnelerinin güzel olacağını düşünüyorum.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...