Castle Rock 1. Sezon Ne Zaman? - Castle Rock Konusu ve Oyuncular

Castle Rock 1. Sezon Ne Zaman?

Bu yazıyı oylayın

Castle Rock 1. Sezon Ne Zaman? Dünya çapında en iyi korku yazarı olarak bilinen Stephan King’in yeni yapımı ekranlarda yer almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda ilk teaserı yayınlanan dizi Castle Rock izleyicilerde merak uyandırıyor. Stephen King ve J. J. Abrahams’ın birlikte senaristliğini yapacakları dizi dikkatleri üzerine çekti. Stephan King’in The Dead Zone ve Cujo kitaplarında kullandığı kurmaca bir kasaba olan Castle Rock ilk defa seyircinin karşısına çıkacak. Tüm zamanların en iyi korku yazarı olan Stephan King’in Castle Rock ile bizleri sarsacağa benziyor. Dizi Amerikan TV kanalı olan Hulu’da yayınlanacak. Dizinin henüz Türkçe bir platformda olup olmayacağı ise bilinmiyor. J. J. Abrahams ve Stephen King daha önce 11.22.63 dizisi için de birlikte çalışmışlar ve oldukça olumlu geri dönüşler almışlardı. Peki Castle Rock 1. Sezon ne zaman?

Castle Rock Konusu ve Karakterleri

Castle Rock Stephen King’in en çok satan hikayelerinden oluşan harika bir olay örgüsüne sahip olacak. Dizi yapımcıları dizinin konusu hakkında sel verip sır vermiyorlar. Bu nedenle tamamen neyle ilgili olacağı henüz kestirilemiyor. Dizi korku ve fantastik ögeleri oldukça fazla barındıracak. Kesinlikle bir şans verilip izlenmesi gereken bir dizi. Dizide Maine Ormanı da mekan olarak kullanılacak. Henüz konusunu bilmediğimiz dizinin karakterleri ve oyuncuları açıklandı. Two and Half Man’den hatırlayacağımız Melanie Lynskey başrol oyuncusu olarak dizide yer alıyor. Melanie’yi dizide Molly Strand karakterinde izleyeceğiz. American Horror Story’nin Matt Miller’i André Holland dizide Henry Deaver olarak karşımıza çıkacak. Dizideki yan karakterlerden biri olan Jackie’yi Jane Levy canlandıracak. Sissy Spacek ise dizide karşımıza Ruth Deaver olarak çıkıyor. Dizinin en ilginç karakteri ise “alışılmadık yasal bir problemi bulunan genç bir adam”. Bu ilginç karaktere de Bill Skarsgard hayat verecek.

Castle Rock 1. Sezon Ne Zaman?

Teaserında pek çok farklı King eserine gönderme yapılan dizinin çıkış tarihi kesin olarak bilinmiyor. Dizi 25 Temmuz 2018 tarihinde başlayacak. Dizi yapımcıları kanalla ilk sezon için 10 bölüm olarak anlaştı. Bakalım bu fantastik korku dizisi 11.22.63’ün yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi?


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...