Casual 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Casual Konusu

Casual 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Casual 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Beğenilen dizilerden birisi olan Casual final sezonu ile ekranlara geri dönüyor.

Günümüzde Netflix, Amazon, Hulu gibi platformlar oldukça dikkat çekiyor. Hulu ekranlarında yayınlanan en beğenilen komedi dram dizilerinden Casual 4. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Dizi yeni terk edilmiş Valerie, ergen kızı Laura ve hayattan beklentisi olmayan kardeşi Alex’i konu alıyor. Diziyi daha önce izlemediyseniz Shameless, Orange Is The New Black dizilerini beğeniyorsanız, bu diziyi de beğenirsiniz.

Dizinin 4. sezonu için 8 bölüm onay verildi. Hulu dizilerini haftalık olarak yayınladığı için böyle bir onay verdiğini düşünüyorum. Dizinin 4. sezonunun en az 13 bölüm olmasını bekliyorum. Peki Casual 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Casual 4. Sezon Konusu ve Oyuncuları

Geçtiğimiz sezon Laura ciddi bir ilişkiye başlamak üzereydi. Laura Sacramento’ya seyahat ederken Tathiana ile tanışmıştı. Bu sezon ikili arasındaki ilişkinin ilerlemesini bekliyoruz. Alex ise bir gecelik ilişki yaşadığı Rae’nin hamile olduğunu öğrenmişti. Bu sezon Alex’in bebeğe sahip çıkması bekleniyor. Ayrıca Valerie, kızının hippi büyük annesi Dawn’a gittiğini öğrenir. Tommy Dewey’in oldukça başarılı bir şekilde canlandırdığı Alex karakteri dizinin en sevilen karakteri.

Bu sezonda olayların çözümleneceğini ve kahramanlarımızın hayatlarının düzene gireceğini göreceğiz. Dizide Michaela Watkins, Tommy Dewey ve Tara Lynne Barr aynen kadroda kalacak. Yeni sezonda diziye dahil olacak oyuncular hakkında bir açıklama yapılmadı. Dizide Laura’nın sevgilisi Tathiana’yı kimin oynayacağı ise belirsiz. Dizinin oyuncuları açıklandığı zaman yazımızı güncelleyeceğiz.

Casual 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi hayranlarına üzücü bir haberimiz var. Bu sezon dizinin final sezonu olacak. İlk sezonu ile Golden Globe adaylığı bulunan dizi televizyon eleştirmenlerinden de geçer not aldı. Dizi IMDB üzerinden 10 üzerinden 7.6 puan aldı. Her ne kadar How I Met Your Mother ya da New Girl dizileri gibi kahkahaya sokmasa da oldukça eğlenceli dizi.

Dizinin yeni sezonu 31 Temmuz 2018’de Hulu üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Hulu platformu henüz ülkemizde bulunmuyor. Diziyi internet siteleri üzerinden takip edebilirsiniz. Dizinin yeni sezonunun trailer’ı yayınlandığında yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...