Cebimdeki Yabancı Ne Zaman Vizyona Giriyor? - Film Konusu

Cebimdeki Yabancı Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Cebimdeki Yabancı Ne Zaman Vizyona Giriyor?, Cebimdeki Yabancı Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Merakla ve heyecanla beklenen Serra Yılmaz’ın yönetmenlik yaptığı Cebimdeki Yabancı Ne Zaman Vizyona Giriyor?

2016 yılında ülkesinde gişe rekorları kıran İtalyan filmi “Perfetti Sconosciuti”nin yerli uyarlaması olan “Cebimdeki Yabancı”nın oynayanları bir hayli kalabalık ve güzel Birbirinden ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı filmde Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi isimler başrolleri paylaşıyor. Çekimleri İstanbul’da orta bir sürede çekilen filmin senaryosunda ise Murat Dişli imzası var. Cebimdeki Yabancı Ne Zaman Vizyona Giriyor? sorusunu yanıtlayacağımız makalemize inceden başlıyoruz;

Başta cep telefonu olmak üzere insanların hayatını ele geçiren, aynı zamanda kadın-erkek ilişkileri üzerindeki etkisini çarpıcı bir dille sinema perdelerine aktarıyordu “Cebimdeki Yabancı”, bu yılın en iyi yapımlarından biri olmayı vadediyor. Yönetmenden bahsetmek istersek çok fazla filmde dizide oynamış olan Serra Yılmaz bu filmin yönetmenliğini üstlenecekdir. Birde bu güzel filmin konusundan bahsedelim.

Cebimdeki Yabancı Film Konusu

7 eski ve yakın arkadaş bir akşam yemeğinde bir araya gelirler. Banu’nun bir önerisiyle birlikte bir oyun oynamaya karar verir. Oyun kuralları gereği hepsi telefonlarına gelen tüm Whatsapp mesajlarını ve bildirimleri yüksek sesle okumak zorunda kalacaktır. Ancak kısa bir süre sonra gizli kalmış gerçekler bir bir ortaya çıkmaya başlayınca, o kadar da yakın olmadıklarını fark edecekler, yemek tahmin ettikleri gibi güzel olmayacaktır. Çiftlerin ve ilişkilerin arasında neler gizli kalıyor?, Neden gizleme ihtiyacı duyuyoruz bunun cevabını verecek olan film tüm kıskanç olup eşini veya sevgilisini sık boğaz edenlere gelsin.

Aman dikkat filme çift olarak gitmenizi pek tavsiye etmiyoruz. Çıkışta çok farklı olaylar cereyan edebilir.

Cebimdeki Yabancı Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Ferzan Özpetek’in de yapımcıları arasında yer aldığı “Cebimdeki Yabancı” 2 Şubat 2018 tarihinde seyircilerle buluşacak. Film hakkında size aktaracak bilgilerimiz bu kadardı bunun dışında herhangi bir açıklama yapılırsa buradan size iletiriz sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın başka bir Ne Zaman Çıkıyor? yazısında görüşmek üzere hoşcakalın. Son olarak da sizi filmin dikkat çeken fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. Fragmanı izleyenlere ve filme gidip izleyeceklere şimdiden iyi seyirler dileriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...