Çember 7. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? - Yeni Bölüm Ne Zaman?

Çember 7. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Çember 7. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?, Çember Yeni Bölüm Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Diğer Türk Dizilerinden Farklı Bir Yapım Olan Çember 7. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Türk dizilerinin kötü gidişatından önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Çember ise diğer türk yapımlarına göre yüzümüzü güldürecek bir yapım. Yanlış anlaşılmasın bir komedi dizisinden falan bahsetmiyorum. Suç- Polisiye türü bir dizi olan Çember Star Tv ekranlarında yayınlanıyor. Diğer türk dizilerinden farkı ise film tadında olması. Her bölüm farklı olaylardan bahsedilmesi. Eğer ne zaman çıkacağını çok merak ediyorsanız son paragrafa göz atabilirsiniz. Gelin isterseniz öncelikle oyuncu kadrosuna bakalım.

Çember: Oyunu Bozuyorum Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncularını zaten daha önce bir kaç yapımda daha görmüştük. Bunlardan bir tanesi Barış Bağcı. Kendisini daha önce Diriliş: Ertuğrul, Yaprak Dökümü ve Nefes adlı dizilerde görmüştük. Çember dizisinde ise Baş komiser Barış rolünde göreceğiz. Komiser Yardımcısı Ayşe rolünde ise Pelin Akil Altan bulunuyor. Daha önce Seksenler ve Kış Mevsimi gibi yapımlarda çok başarılı bir performans ortaya koyan Serhat Kılıç dizideki bir diğer ünlü isim. Pelin Altan’ın eşi Anıl Altan ile beraber dizi de rol olacak.

Çember: Oyunu Bozuyorum Karakterleri

Komiser Adem: Enerjik ve bol esprili bir karakter, sempatik biri.

Komiser Yardımcısı Ayşe: Komiser Ademin yardımcısı. Duygusal ve biraz çatlak bir karakter.

Komiser Yardımcısı Volkan: Ayşe ile sürekli didişen bir karakter.

Baş Komiser Barış: Biraz daha sert bir karakter. Eğer Komiser Adem’i iyi polis olarak sayarsak, komiser Barış’a kesinlikle kötü polis diyebiliriz. (İyi polis- kötü polis)

Çember: Oyunu Bozuyorum Konusu

Dediğim gibi dizide her bölüm farklı olaylar anlatılacak. Temel konu ise kolay kolay çözülemeyen, gizemli ve farklı dosyaları çözmesi için özel bir grup kurulmasını konuk alıyor. Grubun her üyesinin ise farklı özellikleri var. Kimi çok deneyimli ve katı iken kimi ortamı yumuşatan ve daha sempatik. Kimisi yalan söyleyen biri olduğunda hemen anlarken kimi ise bilişim uzmanı.

Çember 7. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Yönetmenliğini Abdullah Oğuzun yaptığı dizinin maalesef 7. Bölümünün çıkıp çıkmayacağı şu an için belli değil. Star Tv’nin şimdilik yapımı rafa kaldırdığı söyleniyor. Sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...