Cici Babam Filmi Ne Zaman Çıkıyor? - Cici Babam Film Konusu

Cici Babam Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

Cici Babam Filmi Ne Zaman Çıkıyor? Güldür Güldür ekibinin yeni komedi filminden sevindirici haber geldi. Yazının devamını sitemizden okuyabilirsiniz.

Show TV’nin sevilen komedi programı Güldür Güldür setinden sevindirici haber geldi. Ekip olarak geçtiğimiz yaz çekilen film Cici Babam sinema seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Film Güldür Güldür oyuncuları ve sevilen bir çok oyuncuyu bir arada barındırıyor. Komedi filmi türünde olan filmin fragmanı ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Aşk ve aile ilişkileri üzerine odaklanan filmin setinde çok eğlenceli anlar yaşandı. Film bunun yanı sıra kültür çatışmalarına da değiniyor. Kültür çatışmalarının yaşattığı anları mizahi bir dille ele alan film izleyiciyi oldukça güldüreceğe benziyor. Oyuncu kadrosunda Mahir İpek, Onur Buldu, Derya Karadaş, Meltem Yılmaz ve Onur Rüştü Atilla’nın bulunduğu Cici Babam Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Cici Babam Film Konusu

Film Şanlıurfa’da yaşayan bir aileyi konu almaktadır. Babaları ölen 3 kardeş annelerini ziyaret etmek için yola çıkarlar. Yolda bir otostopçuyu arabalarına alan kardeşler bir şeyden habersizdirler. Otostopçuyu gideceği yere bırakırken onun annelerinin evine gittiğini anlarlar. 3 kardeşin artık bir cici babası vardır. Cici babaları Şanlıurfa kökenli İstanbul’da yaşayan Muğla’da büyümüş İsveçli bir gurbetçidir. Giyim ve tarz konusunda da normalden çok daha farklıdır. Annelerinin evlenmesini istemeyen üç kardeş bu durumu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Filmin aksiyon sahnesinin daha gerçekçi canlandırılması için Mahir İpek Jujitsu savunma sanatıı öğrendi. Filmin cici baba rolünde Mahir İpek, anne rolünde ise Yasemin Conka bulunuyor. Kardeşleri ise Onur Buldu, Onur Rüştü Atilla ve Meltem Yılmazkaya canlandırıyor. Filmin senaryosunu Murat Kepez, Ayberk Sak, Uğur Güvercin ve Güldür Güldür ekibi senaristleri birlikte yazdılar.

Cici Babam Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Yönetmen koltuğunda Güldür Güldür yönetmeni Meltem Bozoflu yer alıyor. Baş roldeki oyuncuların yanı sıra diğer Güldür Güldür oyuncularından İrem Sak, Uğur Bilgin, Burak Topaloğlu, Alper Kul da filmde yer alıyor. Fragmanı ile eğlendirmeyi başaran filmin merakla gösterime girmesi bekleniyor. Film 20 Nisan 2018 tarihinde vizyona girecek. Yediden yetmişe herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile filmi olan Cici Babam umarım sinema izleyicisini memnun eder.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...