Counterpart 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Counterpart Konusu

Counterpart 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Counterpart 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Oldukça ilginç bir bilim kurgu dizisi olan Counterpart için ilk gösterim tarihi açıklandı.

Bilim kurgu sevenlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği dizi Counterpart’tan sevindirici haber geldi. Başrolünde Oscar ödüllü oyuncu J. K. Simmons’un bulunduğu dizinin 2. sezonu kanal tarafından onaylandı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Passengers ve The Imitation Game filmlerinin yönetmeni Morten Tyldum tarafından çekildi. Dizi bunun yanında The Jungle Book filmiyle oldukça ünlenen Justin Marks’ın imzasını taşıyor. Dizinin 2. sezon onayı aslında ilk sezonu ekranlara gelmeden önce gelmişti. Ancak kanal resmi bir açıklama yapmamıştı. Çok heyecanlı ve bol aksiyonlu bir dizi. Bu nedenle sadece bilim kurgu severlere değil daha büyük bir kitleye hitap ediyor. Peki Counterpart 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Counterpart Konusu

Dizinin ana kahramanı Howard Silk, Almanya’daki Birleşmiş Milletler biriminde alt görevlerde çalışan normal birisidir. 30 senelik azimli bir çalışma hayatının sonunda Silk, istediği terfiyi bir türlü alamaz. Howard bir yandan da geçirdiği trafik kazası sonucunda komada olan eşine bakmaktadır. Howard’ın hayatı bir iş günü içerisinde değişecektir. Howard daha önce hakkında hiçbir şey bilmediği binayı gezerken, paralel evrene açılan bir kapı görecek ve burada kendisinin farklı bir versiyonunu tanıyacaktır. Howard paralel evrende Prime adıyla bilinmektedir. Howard herkesle anlaşmaya çalışan kibar ve nazik bir adam olmasına karşın, Prime oldukça sert ve kabadır. Kahramanımız bu evren ile paralel evren arasında bir tercih yapmak zorundadır.

Counterpart 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin başarılı oyuncu kadrosunda J. K. Simmons’un yanı sıra Olivia Williams, Game of Thrones’tan tanıdığımız Harry Lloyd bulunuyor. Ayrıca Banshee dizisinin ünlü oyuncusu Ulrich Thomsen ve İtalyan oyuncu Sara Serraiocco yer alıyor. Oyuncuların başarılı oyunculukları gerçekten göz dolduruyor. Dizinin 2. sezonu geçtiğimiz günlerde onaylandı. Ancak ilk gösterim tarihi için 2019’u beklememiz gerekecek. En son 10 Aralık 2017’de yayınlanan dizi 2019’un ilk aylarında ekranlara geri döner diye düşünüyorum. Dizinin kesin çıkış tarihi yayınlandığında yazımız güncellenecektir. Dizinin Türkiye’den izlenebileceği Netflix, BluTV gibi bir platform bulunmuyor henüz. İnternet üzerinden ulaşabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...