Criminal Minds 14. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Criminal Minds Konusu

Criminal Minds 14. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Criminal Minds 14. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Criminal Minds uzun soluklu dizilerden bir tanesi. Yeni sezonu ile yayın hayatına devam edecek olan dizi merakla bekleniyor.

2005 yılından beri yayında olan polisiye dizisi Virginia merkezli FBI Davranış Analiz Biriminde görev yapan profilcileri ele alıyor. Dizi tüm ülkelerde olduğu kadar ülkemizde de popüler. Diziden sosyal psikoloji alanında çok güzel dersler çıkarılabiliyor. Dizinin bir sezonu 22 bölüm sürüyor. Oldukça heyecanlı bir sezon finali yapan dizinin yeni sezonda hayatına devam etmesi bekleniyor. Dizide Thomas Gibson, Shemar Moore, Matthew Grey Gubler, A. J. Cook gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin sezon sayısının git gide artması ile izleyici sayısında artış görülse de eski izleyiciler ilk sezonları çok özlüyorlar. Peki Criminal Minds 14. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Criminal Minds Konusu ve Oyuncular

Criminal Minds gerçek suç dosyaları baz alınarak yazılıyor. Bu nedenle dizinin bölümleri korkutucu ve meraklı bir hal alıyor. Criminal Minds ekibi ne yapacağı belli olmayan uzun sürede tahmin edilemeyen kişiler hakkında araştırma yapıyorlar. Ekip Virginia Eyaletindeki uzmanların ülke düzeyindeki suç ve suçlular hakkındaki araştırmalarını, suçluların beyin yapılarını ve nasıl çalıştığına dair düşüncelerini bildirmelerine bağlı. Bu düşünce akımı sonucunda suçlunun kim olduğunu bulup peşine düşülmesini ve yakalanmasını anlatıyor. Dizide Matthew Gray Gubler Dr. Spencer Reid karakterine hayat vermektedir. Kirsten Vangsness ise Penelope Garcia karakterine hayat vermektedir. A. J. Cook ise Jennifer Jareau canlandırmaktadır.

Criminal Minds 14. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin yapımcısının twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre dizi 28 Martta yeni sezon için onay aldı. Dizinin çekimlerine yazın başlanacağını açıklayan yapımcı Harry Bring dizinin yayın tarihi ile herhangi resmi bir açıklamada bulunmadı. Dizinin yeni sezonunun 2018’in sonlarında yayınlanması bekleniyor. Normal dizilere göre oldukça fazla sezon sayısı bulunan dizinin bu sezonunun son sezon olması bekleniyor. Dizi her ne kadar aksiyonlu bir şekilde devam etse de eski izleyici kitlesine sahip değil. Bu nedenle bu sezon dizi son bulabilir. Dizinin kesin çıkış tarihi yayınlandığında yazımız güncellenecektir. Dizinin yeni sezon çekimleri ise 11 Temmuz 2018’de başlayacağı duyuruldu.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...