Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Pazartesi günleri Türk Halkını ekrana kitleyen Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İlk sezonu en iddialı yapımlardan biri olmaya aday bir dizi olan Çukur 2. sezonda iddialı olmaya devam edicektir. Konsepti İçerde dizisine benzerlik gösteren Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? gibi diziye dair tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

Çukur 1. Sezonunda Yaşananlar;

1. Sezonu iddialı dizilerinden Çukur’u senaristi Gökhan Horzum, yönetmen Sinan Öztürk, afişi çıkar çıkmaz sosyal medyayı sallayan sallayan dizi, ”Herkes bir gün mutlaka Çukar’a geri döner’‘ diyerek başladı bile, İstanbul’un en belalı mahallelerinden Çukur Koçovalı’ların elindeydi en önemli kurallarıda uyuşturucuya izin verilşmemesidir.

Ancak mahalleye gözünü dikmiş bu yasağı kaldırmaya çalışan yeni bir grubun ortaya çıkmasıyla mahalledeki düzen bozulur. Ancak Koçova ailesinin küçük oğlu Yamaç geri dönmüştür, bu geri dönüşten neredeyse kimse mutlu değil.

Baş karakterin Çukur’a adım atmasıyla mahelli kafayı yemeye başlıyor neden korkuyorlar ya bir suçları var ya da ondan korkmaları için çok büyük bir sebep. Dizide tanıdık yüz olarak Rıza Kocaoğlu, Aliço şimdiye kötü bir rolde oynamayan Rıza Kocaoğlu bu dizidede iyi bir kişi olarak oynuyor. Birazda konusundan bahsedelim.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova’lıların hakimiyetindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin olmamasıdır. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen yerle bir olmuştur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur‘a geri dönecek ve yeni bir dönem için ayak basacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak hiç bilmediği bir hayata dalmıştır.Karşısına en az kendisi kadar hesapsız,  ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca artık aşkını bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık istedikleri hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın gelişi güzel bir gelecek kurmalarına izin verecek midir?

Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Çukur 2. sezon ne zaman başlayacak hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Eğer herhangi bir açıklama yapılırsa size sitemizden ulaştırırız sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek üzere.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...