Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Ne Zaman Vizyonda? - Ne Zaman Çıkacak

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Ne Zaman Vizyonda?

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

Sosyal Medya’nın en çok izlenen fenomeni Halil Söyletmezin filmi Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Ne Zaman Vizyonda?

Sosyal medyanın en çok izlenenler listesinde yer alan ve oldukça büyük bir hayran kitlesi olan tiplemenin Cumali Ceber’in ilk filmi çıkıyor. Cumali Ceber’in ilginç bir hikayesini anlatan filmde karakterimizin ilk doğuş yerini göreceğiz. Filmin yönetmenlik koltuğunda ismini ilk kez gördüğümüz Gökhan Gök yer almaktadır. Halil Söyletmez tarafından yaratılmış karakter Cumali Ceberin filmi Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Ne Zaman Vizyonda? sorusuna yanıt vereceğimiz bu haberde filmin detaylarından bahsedeceğiz. Lafı fazla uzatmadan hemen filmin konusundan bahsedelim;

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Film Konusu

Cumali emeklilik gününe yaklaşmış bir çalışandır. Çalıştığı şirkette emeklilik gününe gelen Cumali bir anlık fevri davranış ile patronunu döverek işten atılmıştır. Bu olayın ardından çocuklarının kumar borcunun olduğunu öğrenen Cumali adeta küplere binmiştir. Cumali bu haberden sonra onları okuldan almaya karar vermiştir. Tam bu kararından sonra şans Cumali’nin kapısını çalmıştır. Ailece güzel bir tatile giden Ceber ailesi ilginç bir maceranın başlangıcına doğru ilerler.

Cumali Tatile gittiği otelde bir anda bir hanıma aşık olmuştur. İlk defa aşk’ın tadını alan Cumali oteli adeta cümbüş yerine çevirecektir. Ceber ailesinin tatil zamanı da tam denetim zamanına denk gelmiştir. Otelin müfettişler tarafından teftiş edildiği zamanda aslında Cumali oteli bir birine karıştıracaktır.

Oyuncu Kadrosu

Sosyal medyan’ın en çok izlenen fenomenlerinden Halil Söyletmez filmin senaryosunu kaleme alan kişidir. Oyuncu kadrosunda ise daha önceki vine ve kısa videolarında kullandığı arkadaşları Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler; Ferhat Göçer, Serkan Şengül, Gökhan Keser, Ece Seçkin, Ceyda Saltadal ve Samsun Demir yer almaktadır.

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Ne Zaman Vizyonda?

Oldukça büyük bir izleyici kitlesine hitap etmekte olan film 4 Ağustos 2017‘de tüm Türkiye’de vizyona girecek. Oldukça büyük bir heyecanla beklenen film’in fragmanı ise şu şekilde. Komedi dalında farklı bir yapım olan bu filme başarılar diliyoruz.

Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile. Bizi sosyal medya’da takip ederek en yakın tarihte hangi filmin çıkacağını öğrenebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...