Dangal Filmi Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Vizyona Girecek?

Dangal Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Dangal Filmi Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Aamir Khan’ın yeni filmi Dangal Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Bir efsane olarak nitelendirilen Hint Film sektörünün en yetkili ismi Aamir Khan yeni filminin vizyonun hazırlanıyor. Yaklaşık 2 senelik süren bir çekim ve bu filme çok hazırlanmış bir film kadrosu. Çekimleri bir çok ülkede gerçekleşen film bildiğiniz gibi ülkemize de geldi. Bir kaç sahnesi ülkemizde çekilen filmdeki başrol oyuncusu Aamir Khan’ın yeni görüntüsü bir çok hayranını da şaşırtmayı başarmıştı. Dangal Filmi Ne Zaman Çıkacak? makalesinde filmin konusundan bahsettikten sonra soruya geri döneceğiz. Okumak istemeyen takipçilerimiz direk son paragrafa göz atabilir.

Dangal Filmi Konusu

Her filmi ile efsaneleşen ve her rolün hakkını vermeyi başaran Aamir Khan bu sefer 19, 29 ve 55 yaşındaki bir bireyin ayrı ayrı yaşantılarını bizlere yansıtacaktır. Tamamen gerçek bir hikayeden senaryolaştırılan filmin yapımcı kısmında Aamir Khan ve Disney‘i görmekteyiz. Bir kaç sahnesi için ülkemize gelen film ekibi bu sahneleri filminde yer aldırır mı bilemeyiz ancak konu bizi derinden alakadar etmekte.

Aamir Khan bu filmde bir güreşçiyi canlandırmaktadır. Önceden bir madalya almayı başaran ancak zaman geçtikce güreşmeyi bırakan bir karakter. Mahavir Singh Phogat karakterini canlandıracak olan Aamir Khan bu karakter için şekilden şekile girdi diyebiliriz. Gerçek hikayeyi gerçek haliyle okumak isteyen bu ismi google’dan aratabilir. Filmin konusuna geri dönecek olursak Singh madalyasını kazandıktan sonra güreşciliği bırakmış ve haliyle kilo almaya başlamıştır. Bu kilolu hali için Aamir Khanın bir çok diyetisyenle çalıştığını ve özel bir besleniş şekli belirlediğini bilmekteyiz. Singh’in torunlarından ikisi de dedeleri gibi derinden güreşçiliğe bağlıdır. Fakat Singh bir kere güreşmeye küsmüştür. ( Erkek çocuğu olmadığı için ) Bir çok mücadeleden sonra torununa eğitim veren Singh adeta kendi gibi bir güreşci yaratacaktır.

Dangal Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Aksiyon, Dram ve Biyogrofi üçlemesi ile vizyonda olacak olan film için en çok merak edilen konuya geri döndük film 23 Aralık 2016 tarihinde Tüm dünyada vizyona girecektir. Filmin yayınlanan ilk ve resmi fragmanı ise şu şekilde;

Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın…

 


Comments to Dangal Filmi Ne Zaman Çıkacak?

  • ASD

    ASD 9 Mart 2017 21:37 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...