Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
4 (80%) 4 votes

Daredevil dizisinin beklenen 3. Sezonu ne zaman çıkacak hemen makaleyi oku ve öğren…

Muhteşem kurgusuyla ve fantastik konusu ile izleyenleri sürekli kendine bağlamayı başaran online olarak yayın yapan Daredevil dizisi Marvelin tasarladığı karakterlerden bir tanesi. Netflix yapım şirketi tarafından yapılan dizi online yayın izlenmeleri ile tv kanallarını solda bırakmayı başarmakta. Son zamanlarında dizileri ile patlamayı başaran Netflix bildiğiniz üzere ülkemiz için yayın yapmaya başlayacak. Şuan için altyapı çalışmalarına başlayan Netflix bir çok ülke için destek vermeye hazırlanıyor. Siteye girdiğimizde dil seçimi olarak Türkiye’yi göremesek de TR desteği Türk kullanıcıları oldukça etkilemeyi başardı. Neyse konumuza dönecek olursak sizler için Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? başlığı altında dizinin çıkış tarihini paylaşacağız.

Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Son zamanlardaki yükselişi ile mükemmel bir ivme kazanan Netflix ailesinin ilk patlamaya hazır dizi üyesi olan Daredevil 2016’nın mart ayında 2. Sezonunun tüm bölümlerini tam 18 mart tarihinde yayınlamıştı. İlk sezona gidecek olursak dizinin 10 Nisan ayında vizyona girdiğini görmekteyiz. 1 Sene ara ile dizisine devam eden Daredevil için 3. Sezon onayı henüz gelmedi ancak diziyi bir çırpıda izleyenler mükemmel bir beklenti içerisine girdi.

Bu durum için Netflix şirketinin açıklama yapmaması izleyicileri üzse de dizinin devam etme çanlar günden güne yükseler çalmak diyebiliriz. Zira sosyal medyada paylaşılan içeriklere baktığımızda dizinin 3. Sezonu deli gibi beklenmekte. Yeni karakterlerin diziye dahil olması da dizinin daha çok rağbet görmesine neden olacaktır ki dizinin izlenme sayısı bir anda 2-3 katına çıkmış durumda.

 

Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusu için şuan resmi bir cevap bulunmamakta ancak sizlere sitemiz bünyesinde ilk haberin buradan bildirileceğine söz vermekteyiz. Tahmini verilere göre Daredevil 3. Sezon Çıkış Tarihi olarak 10 Şubat 2017’yi gösterecektir. Ancak bu tarih tamamen ütopik ve tahminidir. Ama bu gidişle 3. Sezonun geleceği kesin ve net gibi gözükmekte. Diziye henüz izlemek için karar verememiş okuyanlarımız için de dizinin konusunun fantastik severler için yapıldığını hatırlatmak isteriz. Fakat şunu da söylemeden geçemeyeceğim o kadar kişi bu diziyi izliyor ve beğeniyor ise bir bildikleri vardır. Aç en azından bir iki bölümünü Netflix platformundan izle.

Netflix‘den üzücü bir açıklama geldi. 3. Sezon onayı cepte ancak Dizi Ekim 2018 senesine ertelenmiştir.

Dizi 19 Ekim 2018‘de vizyona giriyor


Comments to Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

 • Dizinin 2. Sezonunu bitirdim ancak çok havada bitti gibi geldi 3. Sezonu merakla bekliyorum.

  Bilal 4 Nisan 2016 20:40 Cevapla
 • zaaaaa

  zaaaaa 28 Kasım 2016 16:52 Cevapla
 • Aq sakalları defenders final bölümünd öldü daredevil 3. Sezin yok salaklar aq malları

  Yasin 22 Ağustos 2017 05:52 Cevapla
  • okadar küfür edip bir *** sap olamayan malın tekisin belli k i defenders de son bölüm de ölmüyor son saniye sargılar içinde gözleri açılıyor beynini **** japon askeri seni.

   aytaç 28 Ağustos 2017 03:54 Cevapla
  • Kardeşim defenders ın sonunu izleseydin ölmediğini bilirdin!

   Matt 18 Eylül 2017 19:02 Cevapla
  • gerizekalı sonunda Daredevil bir yatakta yaraları sarılmış bir şekilde yatıyordu

   Ebrar 24 Ocak 2018 19:44 Cevapla
   • Bu da YASİN e kapak

    Ebrar 24 Ocak 2018 19:45 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...