Dark 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - Konusu - Oyuncuları

Dark 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dark 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?
2.6 (52.92%) 48 votes

Geçtiğimiz günlerde Netflixte yayınlanan Alman dizisi Dark ilk sezonu ile izleyicileri ekrana kitledi.

Geçtiğimiz günlerde Netflixte yayınlanmaya başlanan dizi Dark gizemli temasıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Netflix’in yeni fenomeni olmaya aday dizisi Dark Türkiye’den de büyük bir kitle tarafından takip ediliyor. Dizi doğa üstü güçleri olan Alman bir ailenin dramını anlatıyor. 1 Aralık 2017’de yayına sokulan dizi beklediği ilgiyi görmeyi başardı. Dizi 1990 yılında yayınlanan Twin Peaks ve 2016 yılında yayınlanan ve yine Netflix yapımı olan Stranger Things’e oldukça benzetildi. İlk bölüm 2019 yılında geçiyor. Dizi içerisinde geçmişe yani 1900’lü yıllara geri dönülebiliyor. Yapımcısı Netflix olan dizi Dark 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dark Konusu ve Oyuncuları

Toplamda 10 bölüm olan ve Almanca yayınlanan dizi Dark bir çok kitleyi kendine çekmeyi başardı. Küçük iki çocuğun kaybolmasından sonra dört aile hummalı bir şekilde çocuğu aramaya koyulurlar. 3 nesil boyunca saklanan bir sır açığa çıkıp bozuk ilişkileri ve çift yaşamları ortaya çıkararak dört ailenin hayatını değiştirip geçmişlerine ışık tutuyor. Şubat 2016’da Netflix 10 bölümden oluşan ilk sezon için bir canlandırma denemesi yaptı. Her bir bölümün bir saat süreceği anlaşıldı. 18 Ekim 2016’da çekilmeye başlanan dizi Mart 2017’de hazır hale getirildi. Seri 4K çözünürlükte izlenebiliyor. Bilim kurgu – gizem türünde olan dizi yeni bağımlısı olacağınız dizi olabilir. Baş rolde Louis Hoffmann Jonas Khanwald’ı canlandırmaktadır. Oliver Masucci ise günümüz Ulrich Nielsen’i canlandırırken 1986’daki Ulrich Nielsen Ludger Bökelmann tarafından canlandırılmaktadır. Jördis Triebel günümüz Katharina Nielsen’i canlandırırken Nele Trebs 1986’daki Katharina Nielsen karakterine hayat vermektedir.

Dark 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğa üstü aile sırlarının, kayıp çocukların ve aile sırlarının bulunduğu dizide geçmişini hatırlayan Alman kasabasında yaşayan ailelerin hayatları alt üst oluyor. Henüz 2. Sezon için resmi bir açıklama yapılmadı. 2. Sezon için dizinin onay alıp almadığı henüz bilinmese de 2. Sezon olur gibi gözüküyor. Stranger Things sevenlerin bu diziyi de seveceğinden eminim. Dizinin 2. Sezonunun Kasım – Aralık 2018’de olması bekleniyor.


Comments to Dark 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

  • Bilgilendirme için teşekkür ederim.

    melss 11 Eylül 2018 00:50 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...