Dark 4. Sezon Ne zaman?

2017 yılında Netflix yapımıyla izleyici ile buluşan Dark dizisi, bilimkurgu ve gerilim türünde adından çok söz ettirdi. Dizinin hayranları merakla 3. sezonu bekliyorlardı ve bekleyiş kısa süre önce son buldu. 27 Haziran cumartesi günü dizi Netflix’te yayına girdi. 8 bölümden oluşan dizi şuan TOP 10 listesinde ve Türkiye’ de en çok izlenenler arasında ikinci sırada yer alıyor. Her bölümü neredeyse 60 dakikanın üzerinde olan dizi, gerilim dolu anları ile izleyenlere birbirinden farklı duygular yaşatıyor. 3. sezonun çıkmasıyla birlikte herkesin aklında hemen şu soru oluştu. Dark 4. sezon ne zaman?  Ama sorunu cevabını açıklamadan önce çok sevilen Dark dizisinin konusundan sizlere az çok bahsedelim. İzlemeyenler için belki ilgi çekici olabilir.

Almanya’nın Winden kasabasında geçen dizi de, kasaba çok küçük bir yerleşim yeri olduğu için herkes birbirini tanıyor. Ve insanların birbiriyle olan dostlukları uzun yıllar boyunca devam ediyor. Ancak bu küçük ve huzurlu kasabanın düzeni Mikkel adındaki çocuğun gizemli bir şekilde kaybolmasıyla birlikte bozuluyor. Hem Mikkel’in üzüntülü ailesi için hem de tüm kasaba sakinleri için o günden sonra tedirgin bir süreç başlamış oluyor. Ayrıca dizinin başlarında trajik bir hikaye ile tanıdığımız Jonas’da Mikkel ile karşılaşıyor. Ve hikaye asıl o olaydan sonra izleyenleri bambaşka yerlere götürüp kafa karıştırıcı bir hal alıyor. Şimdi gelelim Dark 4. sezon ne zaman? sorusuna.

Dark 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Zaman ve mekan kavramlarının çok ötesinde olan Dark’ın 3. sezonunda Jonas, bu farklı Winden kasabasının kendi kaderi için ne anlama geldiğini araştırır. Diğer dünyada kalanlar ise eskiden sadece zamanı etkileyen şimdiyse hem zamanı hem de mekanı etkileyen bu karanlık döngüyü bozmanın yollarını ararlar. Dark dizisinde karanlık ve aydınlık iki farklı dünyada geçen olayların tam merkezinde ise trajik ve destansı bir aşk hikayesi, 3.sezonda izleyicileri bir hayli merakta bırakacak. Herkes 4. sezon ne zaman çıkacak, kesinlikle çıkmalı diyecekler. Ancak dizinin yapımcıları bu konuya bir netlik getirdi. Dark dizisinin 4. sezonu hayranlarıyla bulaşamayacak, 3. sezon final bölümü ile tamamen bitti. Geriye ise kafalarda soru işareti bırakan birçok olay kaldı.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...