Deadpool 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Deadpool 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Deadpool 2 Ne Zaman Çıkacak?
3.2 (64.44%) 9 votes

Birinci filminin vizyonundan hemen sonra akıllarda oluşan Deadpool 2 Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunu yanıtladık nezamancikiyor.com

Wade wilson adındaki başrol karakterimiz ve Deadpool vizyona giriş tarihinden bu yana bir çok film seven kişi tarafından izlendi ve yorumlandı. İlk yorumları olumlu şekilde karşılamayı başaran yapımın içinde bir çok mesaj algılamıştık. Filmin ikincisi için sinyal veren ilk filmden hemen akıllarda hiç şüphesiz ki Deadpool 2 Ne Zaman Çıkacak? oluştu. Sizler için hazırladığımız bu makalede Deadpool 2 Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız. Bildiğiniz üzere filmin birincisi tüm ülkelerde aynı zamanda yayınlandı. Marvel yapımı olan film sıra dışı olmasından dolayı mıdır bilinmez daha izlenmeden çok sevilmeye başlandı.

Deadpool 2 Ne Zaman Çıkacak?

Şuan için çalışmalara başlandığı bilinen filmin yönetmen koltuğunda tekrardan aynı isim yani Tim Miller bulunmakta. Anti kahraman olarak bilinen Deadpool ilk filminde bir nevi kendini tanıtmış oldu. Serinin ilerleyen bölümlerinde hiç şüphesiz ki kahraman daha bir çok olaya ev sahipliği yapacak gibi gözükmekte. Marvel çizgi romanlarını okuyanlar bilir ki filmin ilerleyen serilerinde Deadpool Wolverine ile birlikte iş yapacaktır. Eski Wolverine filmlerine bakarsak Wade Wilson karakterini biraz daha farklı bir şekilde görmekteyiz. Çalışmalara başlandığı bilinen Deadpool 2 şuan için 2017 de vizyona girecek gibi gözükmekte. Ancak filmin yapımcıları ani bir karar değişikliği yapmaz ise.

Konu olarak nasıl bir konu izleyeceğimizi şuan için kestiremiyoruz ancak filmin senarist kadrosundaki isimler bir hayli iddalı isimler; Rob Liefeld,Fabian Nicieza, Rhett Reese ve Paul Wernick. Daha önceden birinci filmi de ellerinden geçiren bu usta kalemler biz film severler için nasıl bir film hazırlar merak konusu.

Şuan için kısıtlı bilgilerin yer aldığı film sektöründe filmin nasıl bir izlenim sergileyeceği merak konusu henüz birinci filmin gişe rekorları kırması da filmin ikincisinin gelmemesini abest kılmakta. Film sevenlerin devam filmlerinde hayal kırıklığına uğraması da olağan durumların başında gelmekte ancak bunun üstesinden gelmeyi başaran Marvel diğer filmlerinde devam filmlerinde ilk filmlerinden daha güzel olabileceğini çok iyi bir şekilde bizlere göstermişti.

Deadpool 2 Türkiye Vizyon Tarihi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi filmin şuanda net bir vizyon tarihi bulunmamakta ancak film için şuanda kollar sıvandı. Muhtemelen 2018’in kış aylarında çıkacak olan film tekrardan içimizi ısıtacak kıvamda olacaktır. İlk filmindeki gibi tüm ülkelerde aynı anda vizyona girmesi beklenen film bakalım ilk filmdeki gibi olumlu yorumları toplayabilecek mi?

Sizler için yanıtladığımız Deadpool 2 Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusu umarız sizin için faydalı olmuştur. Diğer konularımıza da göz atarak yeni çıkacak ve çıkmış teknolojik ürün, film, dizi, oyun ve yasalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

14 Kasım 2016 Güncelleme: Film 1 Haziran 2018‘de vizyona gireceğini bildirdi.


Comments to Deadpool 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

  • teşşekürler çok işime yaradı

    Fatih 11 Mart 2016 21:18 Cevapla
  • iyi

    kral63 14 Aralık 2016 12:56 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...