Deadpool Filmi Ne Zaman Vizyona Çıkacak ?

Deadpool Filmi Ne Zaman Vizyona Çıkacak ?

4.8 (95.86%) 29 votes

Deadpool Filmi Vizyona Tarihi ve daha fazlası ……..

Türk sinemaları harika bir film için hazırlanıyor. ABD’li şirketler tarafından yapımcılığı üstlenilen harika bir film 2016 yılında Türkiye’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Aksiyon ve Fantastik kategorilere alınabilecek sahnelere sahip olması ile Türk film severler tarafından beğenilen fragmanlar yayınlaması ile filmin çıkış tarihi merakla beklenmeye başladı. Film Bilim Kurgu kategorisinden de izler taşıyor. Çok profesyonel bir şekilde hazırlanan film 2016 yılının 2. Ayında film severler ile buluşacak. Bu günü sabırsızlıkla bekleyenler için film hakkında birkaç bilgi daha sunmak istiyoruz. Bu filmi vizyonda izlemek isteyenler öncelikle bu bilgilere sahip olmalıdırlar. Bu sayede izledikleri film hakkında bir fikir sahibi olacaklar ve buna uygun olarak tercihlerini yapacaklardır.

Deadpool ne zaman çıkıyor?

Sorularının cevabı da bu yazımızda yer alıyor. Film için sadece Türk sineması değil tüm dünyayı saran sinema sistemleri beklemeye başladı. Geri sayım başladı… Deadpool filmi 2016 Şubat ayında vizyonda yerini alacak.

Deadpool Oyuncuları

Film hakkında yorumlar ve eleştiriler gelmeye devam ederken bu film serisi için yeni yüzler ile karşılaştığımız gibi eski oyunculara da yer verildiğini görüyoruz. Tim Miller tarafından yönetmenliği üstlenilen filmin oyucuları arasında ise; Gina Carano, Ed Skrein, Miller, Ryan Renolds gibi ünlü yıldızlar da yer almaktadır. Avi Arad ve Stan Lee tarafından yapımcılığı üslenilen film birbirinden farklı alanlarda sayısız başarılara imza atabilecek nitelikte çalışmaları ile göz dolduruyor.

Deadpool filmi 2016 Şubat’ın 5. Günü Türkiye’nin her film sayfasında yer almakla birlikte Bu filmi izlemek için çeşitli bilgi alışverişleri oldukça önemlidir. Deadpool filmini vizyona girmesi ile milyonlarca kişi bu filmi izledi. Filmi izleyenlerin yorumlarına bakacak olursak; sürükleyici bir anlatımı ve başarılı senaryosu ile bu filmi övmekten geri kalmadılar.

Deadpool bu filme adını veren karakterin adıdır diyebiliriz. Büyük kahraman olmak için önce bu zarfları yerine ulaştırmalısınız. Ancak sonrasında oyunu büyük bir kesim ilgi göstererek izlemiştir. Filmi beğenenler veya beğenmeyenler muhakkak vardır. Nezamancikiyor.com adresinden aldığımız en sağlıklı bilgileri blogumuzda paylaşmak için iham kaynağı olarak görmekteyim.

Deadpool Filmi Fragmanı İzle : 


Comments to Deadpool Filmi Ne Zaman Vizyona Çıkacak ?

  • Griffin veya John Wall olabilir. Ama f6nceliği Blake Griffin’e veyruoirm. c7ok zeki bir oyuncu.Gf6rerek oynuyor. Takipe7i ve e7ok iyi bitirici. Tabiki geliştireceği f6zellikler var. Daha gene7. İlerleyen sezonlarda olacak. Clippers’a e7ok uyuyor. Gordon’la e7ok iyi işlerde başarıyolar. Bir sakatlık olmazsa Griffin diyorum. +1056Was this answer helpful?

    Jerlie 29 Şubat 2016 21:48 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...