Defenders 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Defenders 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dün yayınlanan ve yayınlandığı gibi gündeme oturan Defenders 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Marvel-Netflix ortaklığının bir diğer meyvesi olan Defenders’ı çıktığı gibi bir oturuşta bitirdim. İzlediğim en iyi süper kahraman dizisi olamasa da gayet başarılı. Yeni sezonunu merakla beklediğim dizilerden. Eğer diziyi hala izlemediyseniz merak etmeyin yazıda spoiler yok. Gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz. Defenders 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? soru yanıtı için son paragrafa bakabilirsiniz.

Defenders 1. Sezon Değerlendirmesi

Dizi bence özellikle Iron Fist’ten sonra ilaç gibi geldi. Dövüş sahnelerinde ekran kitlendiğim anlar çok fazlaydı. İyi kurgulanmış ve güzel yazılmış bir dizi. Konusu hem insanı sıkmıyor hem de mantıksız olaylar gerçekleşmiyor. Gerçekten izlemeye değer. Karakterler ise iyi işlenmiş. Aralarındaki ilişkilerden tutun bir birlerine karşı tavırları tam yerli yerinde. Iron Fist aceleciyken Jessica Jones diğerlerine göre biraz daha umursamaz ve ağzı bozuk. Daredevil ise Elektra ile olan geçmişi yüzünden biraz daha pasif. Dizi gerçekten 8 bölüm boyunca akıp gidiyor. Ben hiç sıkılmadım izlerken. Ne espirilerin ne de aksiyonun düzeyi olması gerekenden yüksek değil. İzlemenizi gerçekten öneririm.

Marvel-Netflix Dizileri Sıralaması

Bana kalırsa Marvel-Netflix dizileri arasında şimdiye kadar ki en iyi dizi Daredevil. Hem 2. sezonu hem 1. sezonu her şeyiyle beraber aralındaki en iyi dizi. 1. sezonun başında karakterin doğuşu ve 2. sezon da Punisher’ın geçmişi gerçekten etkileyiciydi. İzlenmesi gereken kaliteli bir dizi. Listemizin ikinci sırasındaki bir diğer kaliteli yapım ise Jessica Jones. Gerek vurdum duymazlığı olsun, gerek ise ağzının bozukluğu Jessica Jones’u izlemek gerçekten keyifli.

Defenders’ta da karakter aynı şekilde kaliteli bir şekilde yansıtılmış. Listedeki 3. isim ise Luke Cage. Luke Cage dizisinin en büyük özelliği atmosferi. Dizide yaşananların gerçekçi olmasında en büyük etken atmosferi. Müziklerinden tutun dizi boyunca gördüğümüz yerler hepsi konuya çok uyuyor. E bu da diziyi eşsiz kılıyor. Listenin en sonundaki isim ise Iron Fist. Iron Fist ile ilgili söyleyecek gerçekten hiç bir lafım yok. Çok başarısız bir dizi. Dövüş sahneleri berbat ve bütün bir sezon boyunca kopukluklar çok fazla.

Defenders 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Defenders’ın 2. sezonunun henüz ne zaman çıkacağı belli değil. Ancak dizi her geçen gün olumlu yorumlar alıyor. Bu durumda 2. sezon için çok olumlu bir gelişme. Bir başka yazıda daha görüşmek üzere, kendinize iyi bakın.Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...