Den Of Thives Ne Zaman Vizyonda Olacak? - Oyuncuları ve Konusu

Den Of Thives Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Den Of Thives Ne Zaman Vizyonda Olacak?
Bu yazıyı oylayın

Aksiyon, macera ve gerilim severlerin çok sevecekleri bir yapım geliyor.

Gelecek olan Amerikan yapımı soygun, aksiyon ve gerilim filmi olan Den of Thives Christian Gudegast tarafından yazılıp yönetilmiştir. Film oyuncuları arasında Gerard Butler, Curtis “50 Cent” Jackson, Pablo Schreiber, O’Shea Jackson Jr., Evan Jones, Dawn Olivieri, Mo McRae, and Max Holloway yer alıyor. Filmin trailer’ı ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı. 2016 yılında projenin duyurulmasıyla yapımına başlanan filmin çekimleri ise 30 Ocak’ta başlayıp geçtiğimiz aylarda bitti. Çoğunluğu Los Angeles’da çekilen filmin ekibi sağlam gibi görünüyor. Den Of Thives ne zaman vizyonda olacak?

Den Of Thives Konusu ve Karakterleri

Merkez bankası her gün yüz yirmi bin dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Bunu öğrenen elit banka soygun çetesi bankaya silahlı soygun yapmak için Los Angeles’a gelir. Los Angeles’in en çok korunan ve hukuki uygulamalarının ağır olduğu bankadan parayı çalmaya çalışırlar. Kod Adı: Londra filminin yönetmeni Christian Gudegast tarafından yazılıp yönetilen filmde ayrıca senarist olarak Paul Scheuring eşlik ediyor. Filmin yapımcı kadrosunda ise Mark Canton, Tucker Tooley, Gerard Butler ve Alan Siegel yer alıyor. Curtis “50 Cent” Jakson’un canlandırdığı Levi 3 elit soyguncudan birisidir. Ve bankayı soymak için ekibini toplar. Fragmanından filmin çok gerilimli ve aksiyonu bol olacağı kolayca anlaşılıyor. Gerard Butler ise çeteyi yakalayıp çökertmek isteyen polis rolündedir. Çeteyi çökertmek için içlerine sızmaya çalışan Butler bunu başarabilecek mi?

Den Of Thives Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Ülkemizde vizyona girip girmeyeceği net olmayan film bazı kaynaklarda yer almayacak gibi görünse de bazı kaynaklarda girecek gibi görünüyor. Film ekibinin ise konuyla ilgili resmi bir açıklaması bulunmamakta. Bu nedenle biz de filmin ülkemizde de vizyona gireceğini varsayarak bu yazıyı yazdık. Eğer film vizyona girmezse hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bol aksiyon, gerilim ve macera içeren filmin bu kategorideki yapımları seven kişiler tarafından oldukça beğenileceğini düşünüyorum. Den Of Thives’in ülkemizdeki dağıtımını Pinema üstleniyor. Filmin 19 Ocak 2017 tarihinde vizyona gireceğini varsayıyoruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...