Designated Survivor 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Designated Survivor 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazıyı oylayın

Şu anda 2. sezonu ile ekranlarda oynayan dizi Designated Survivor 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Dizinin 2. sezonu ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Designated Survivor David Guggenheim tarafından oluşturulan bir Amerikan politik drama dizisi. Başrolünde 24 dizisinden Jack Bauer olarak tanıdığımız Kiefer Sutherland’in oynadığı dizi ABC ekranlarında yayınlanıyor. 2016’da ilk kez vizyona giren Designated Survivor 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Designated Survivor Dizisinin Konusu

Birleşmiş Milletler’de konuşma yapılan bir gecede başkanın canına kast eden bir patlama gerçekleşir. Patlama başkanı ve sıradaki herkesi öldürmeyi başarır. Hayatta kalan tek kişi ise İskan ve Kentsel Gelişim Sekreteri Thomas Kirkman’dır. Kiefer Sutherland’in canlandırdığı Thomas Kirkman başkan olarak ant içer. Ancak saldırının sadece gelecek olan diğer olayların başlangıcı olduğundan habersizdir.

13 Aralık 2018’de askıda kalan heyecanlı bir finalle sezon arasına giren dizi, on haftalık aradan sonra 23 Şubat’ta kaldığı yerden devam etmeye başladı. Yapımcı Keith Eisner yaptığı röportajda başkanın yas sürecini tamamen atlatmadığını belirtti.

Başkan Kirkman çocuklarının annesi ve onun en yakın arkadaşı olan eşinin ölümünü atlatmaya uğraşacak. Bu onun için kolay bir süreç olmayacak. 11. bölüm bu durum üzerine çok ilginç bir şekilde değiniyor, ve sezonun kalanında da bu problemle, yani yalnız kalmanın sonuçları ve bunun onun için ne demek olduğuyla yüzleşecek.

Eisner, Alex’in ölümünün hem kişisel hem de siyasi alanda dallanıp budaklanacağını ve bunun bir kaza olmayabileceğini belirtti. Bunun açıklamayacağı bir şey olduğunu, geri dönüp neler olduğunu ve neden olduğunu anlayana kadar bekleyeceğimizi söyledi.

TVLine’a röportaj yapan Ricci Başkan’ın personelinin de onun için işleri hiç kolaylaştırmadığını belirtti. Tom karısının ölümüyle yüzleşirken -ya da bununla yüzleşmemeye çalışırken- personeli onu duygusal olarak huzursuz edecek zor kararlar aldırmaya mecburdurlar. Ayrıca Ricci kendi karakterinin Seth’le olan ilişkisinin de dizinin ilerleyen bölümlerinde aydınlanacağının ipucunu verdi.

Fox’un karakteri Ethan West de eski başkan ve şu anki sekreter Cornelius Moss’u gizli bilgi sızdırma iddiasını araştırmak üzere işe alındığı için şu anki başkana problem oluşturmaktadır.

Designated Survivor 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Designated Survivor şu anda 2. sezonuna kaldığı yerden devam ediyor. Üçüncü sezonun çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...