Destiny 2 Ne Zaman Çıkacak? - Çıkış Tarihi - Sistem Gereksinimleri - Fiyatı

Destiny 2 Ne Zaman Çıkacak?

Destiny 2 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Activision’un devam oyunu Destiny 2 Ne Zaman Çıkacak?

Destiny en basitinden bir MMOFPS türündeki nadir oyunlardan biri, onun için ilk çıkışında çok büyük patlama yarattı. Şirketin en büyük reklam kampanyası ” gelmiş geçmiş en pahalı oyun” üzerindendi ama oysaki onun yerine PVP maçlar veya arkaplan loru üzerine olsaydı daha iyi olabilirdi. Birde işin ironik yanı Destiny’yi geliştiren firma olan Bungie’nin, Xbox’ın en köklü ve “iyi” oyunu olarak varsayılan Halo’nun yaratıcısı olması. Xbox’ın en iyi oyununu yapan firma Ps 4 exclusive bir oyun üretiyor. Bu oyun çoğu singleplayer oyuncusunun kalbini çalamayı başardı. Destiny 2’ye geçmeden önce, bu oyunun ilk çıktığı dönemde 10 yıl boyunca destekleneceği söyleniyordu. Ama şimdi Destiny 2 çıkıyor. Destiny 2 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı için hazırladığımız makalede, Bunu yorumlamayı size bırakıyorum.

Destiny 2 Açıklanan Detaylar

Öncelikle şu an değinmezsem çıldıracağım, oyun Steam üzerinden değilde Battle.net üzerinden yayınlanacak. Bu Blizzard‘ın ilk defa yaptığı bir şey. Ne oldu da önceden basının sevmediği oyunlar çıkarıp, çok iyi satan Activison’la çalışmayı kabul etti. İşin ilginç kısmı onun dışında çıkan haberlerde  çok ufak farklar dışında Destiny’nin aynısı olacak gibi gözüküyor. Bu ufak farklar ise oyunun chat sistemi düzeltildi. Yani artık Skype + Destiny olmayacak ki bu en büyük gelişmelerden biri. Ayrıca artık clan sistemicde geliyor. Bunun haricinde yeni bir solo hikaye modu da gelecek. Daha fazla cutscene olacak dediler. Bunu ben değil bizzat Activision‘ın CEO’su söylüyor.

Destiny 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i3-6300T @3.3 Ghz ve ya FX-6100 ya da Eşdeğer bir işlemci modeli
Ekran kartı: GeForce GTX 560 ya da AMD Radeon HD 6850 (En az 1 GB belleğe sahip bir ekran kartı modeli)
DirectX: DX 11
RAM: 6 GB

Destiny 2 Ne Zaman Çıkacak?

Destiny 2, 6 eylül 2017 tarihinde bizlerle ve raflarla buluşacak. Fiyatı 179,50 ₺ olacak.

Bu fragmanda çok büyük ihtimalle son bossu tanıttı ki bu iyi bir şey. Ancak ve ancak karakter fragmandaki kadar kalırsa, onun hakkında bileceğimiz şeyler sadece bütün galaksiyi ele geçirmek istemesi. Bu da eğer hepimizi şaşırtıp farklı bir şey yapmazsa oyunun başında insanlık çok fazla ezilecek ve çaresiz kalacak. Ardından biz ve bizim gibi oyuncular tarafından kurtarılmayı bekleyecek. Aslında bu da gene Grimoar kartlarıyla iyi bir şekilde desteklenirse sonuç gene arka plan lordunu dolu tutacak bi oyun olabilir.

Resmi olarak yayınlanmış E3 trailer’i şu şekilde;

Yazar: Simurg Özdemir


Comments to Destiny 2 Ne Zaman Çıkacak?

  • Haberde bir yanlış var.Destiny 2 ps4 exclusive bir oyun degil.Lutfen yanlıs bilgi vermeyelim

    Batuhan 31 Temmuz 2017 13:57 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...