Dip 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Dip 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Puhu TV’den yeni ve orjinal bir yapım daha çıkıyor. Merakla beklenen dizi ile ilgili ayrıntılar yazıda.

Fi Çi dizisinin finalini yapmaya hazırlanan Puhu TV yeni bir dizi projesini hayata geçirmeyi planlıyor. Dijital ve sansürsüz dizi izleme platformu olan Puhu TV üzerinden izlenebilecek olan Dip 2. sezon ne zaman çıkıyor? Oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça ilgi çeken Dip henüz başlamadı. Bu tür yapımlar baştan 3 ya da 4 sezonluk anlaşmalara yapılıyor. Çok kısa bir süre sonra izleyicilerinin karşısında olmayı bekleyen dizi kaç sezon sürecek? Bütün merak edilen soruları yanıtladık.

Dip Konusu ve Oyuncular

İstanbul Emniyet’i ile ortak çalışan intihar ara bulucusu olan psikiyatrist Sahir ile gizemli bir bilim kadını olan Bilge’nin yolları kesişir. Sahir bir gün gelen bir telefon sonucunda Bilge’yi bulur ve Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları açılır. İkilinin eşiğinde durduğu bu kapının ardındaki her sır yeni bir sır doğurmaktadır. Sahir ve Bilge bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacaklar hem de geçmişten gelen ve gelecekte olacak yaralarını da birlikte saracaklardır. Dizide Sahir karakterini İlker Kaleli canlandırıyor. Bilge karakterini ise Neslihan Atagül. İlker Kaleli dizideki rolünü daha iyi yansıtabilmek için 2 ay boyunca Nişantaşı’nda uzmanlarla birlikte çalışmış. Dizide bu ikilinin yanı sıra Erdal Beşikçioğlu, Olgun Toker, Berrak Tüzünataç ve Bülent Emin Yarar yer alıyor. Oldukça değişik bir konusu olan ve ilgi çekici duran diziden yeni sezon haberini bekliyoruz. Fi Çi dizisinden tanıdığımız Berrak Tüzünataç dizi final yaptıktan sonra da boş durmayacak. Oyuncunun hangi rolde oynayacağı henüz bilinmiyor. Dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde youtube üzerinden yayınlandı. Dizi yabancı yapımları aratmayacağa benziyor.

Dip 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Oyuncu kadrosu bu kadar güçlü olunca 2. Sezon anlaşmasının yapılıp yapılmadığı merak ediliyor. Dizinin ilk sezonu 30 Mart 2018 tarihinde Puhu TV üzerinden online olarak yayınlanacak. Oldukça ilgi çekeceğini düşündüğüm dizinin 2. Sezonu için herhangi bir anlaşma yapılmadı. Dizi yeterli ilgiyi görürse 2. sezonun Mart 2019’da yayınlanacağını söyleyebilirim.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...