Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Ne Zaman? - Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Konusu

Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Ne Zaman?

Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

TRT1’in reyting rekorları kıran dizisinden yeni haberler geldi. 5. sezon hakkındaki en yeni açıklamaları yazımızdan okuyabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Ne Zaman?

TRT1’in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un 5. Sezon detayları basına sızdı. Şu anda ekranlara dördüncü sezonu ile devam eden diziden dudak uçuklatan haberler geldi. Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın ve Hülya Darcan’ın paylaştıkları dizide yeni sezon için heyecan verici olaylar olacak. Dizi yayınlandığı ilk gün AB’de reyting rekorları kırarak 1. olmuştu. Dizi 2015 yılında da yılın en iyi dizisi ödülünü aldı. 2016 yılında da Pantene Kelebek Ödüllerinden yılın en iyi dizisi ödüyle dönen dizinin 4. Sezonu da oldukça heyecanlı devam ediyor. İzleyiciler ise en çok Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Ne Zaman? olacağını merak ediyor.

Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Konusu

Geçtiğimiz günlerde kanal yetkilileri ve dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ Diriliş 5. Sezon için bir araya geldi. 2018 – 2019 döneminde dizinin farklı bir konuyla ekrana geleceği söylentiler arasında. Dizi 5. Sezonda isim değiştirerek yayın hayatına “Osman’ın Yolu” ismi ile devam edecek. Osman’ın Yolu ile ilgili detaylar açıklanmaya başlandı. Dizide yaşanacak olan en önemli gelişme Engin Altan Düzyatan hayranlarını üzecek türden. Dizinin yeni sezonunda Ertuğrul Gazi yer almayacak. Karakterin 4. Sezonun sonunda ölmesi bekleniyor. Dizinin yeni konusu ise Osmanlı’nın kuruluş aşamalarında verilecek olan mücadele olacak. Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman babasının yerine geçecek ve Osman’ın devleti kurmak için uyguladığı fetih planlarını göreceğiz. Dizide eğer son dakika değişikliği yapılmazsa yeni sezonda ismi “Osman’ın Yolu” olacak. Osman karakteri içinse henüz bir oyuncu belirlenmedi.

Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Ne Zaman?

Dizi şu anda 4. sezonu ile ekranlara gelmeye devam etmekte. Engin Altan’ın oynadığı Ertuğrul Gazi karakterinin nasıl öleceği henüz bilinmiyor. Ancak sezon sonuna doğru Osman Bey karakterini canlandıracak olan oyuncu ile birlikte onu da öğreneceğiz. Dizinin 5. Sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında kanal tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yeni sezonu 2018 Sonbaharında ekranlara gelmesi bekleniyor. Dizinin Eylül – Ekim 2018 gibi ekranlara geleceğini düşünüyorum.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...