Dishonored 2 Ne Zaman Çıkacak? - Çıkış Tarihi - Ne Zaman Çıkıyor?

Dishonored 2 Ne Zaman Çıkacak?

Dishonored 2 Ne Zaman Çıkacak
Bu yazıyı oylayın

Arkane Studios tarafından geliştirilmiş Dishonored 2 Ne Zaman Çıkacak?

Özellikle farklı ve özgün oynanış tarzıyla bir çok oyuncunun dikkatini celp etmiş olan Arkane Studios tarafından yapılmış olan Dishonored oyununun ikincisi için geri sayım başladı diyebiliriz. Dishonored 2 Ne Zaman Çıkacak? sorusu için hazırladığımız bu makalede oyunun biraz dinamiklerinden, grafiklerinden, hikayesinden ve sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz. İlk oyunundan bu yana takipçi bir kitle yakalayan oyun tez zamanda güzel övgülere layık görüldü. Bathesda tarafından piyasaya sunulacak oyunun fragman tadındaki oynanış videosunu da makalemizden izleyebilirsiniz.

Dishonored 2 Oynanış ve Hikayesi

Kendine özgün Void Engine adındaki grafik motoru ile tasarlanmış olan oyun özgür şekilde oynanışı da oldukça sevildi diyebiliriz. Açık dünya oyunu tadında olacak oyun bir çok oyundan enstanteler ile derlenmiş diyebiliriz. Farklı özelliklere sahip olan canlandırdığımız karakter yeri geliyor bir süikastci gibi çatıdan çatıya atlıyor yeri geliyor örümcek adam gibi attığı maddeyle istediği yere gidebiliyor. Bir hayli başarılı grafiklere sahip olan oyun ilk olarak E3 2015‘de boy göstermişti. Burada da oldukça ilgi gören oyun bizlere oyun içerisinde bir çok seçimlede özgür bırakmakta oyuna başlarken iki karakterden birini seçerek oyuna başlayabiliyoruz. İster Corvo ile istersekte Emily ile oyuna başlayabiliyoruz. İkisininde farklı özelliklere sahip olması arada kalmanıza sebebiyet verebilir ancak ikisininde özellikleri eşit şekilde dağıtılmış durumda.

İlk oyununu 2012 yılında piyasaya sunmuş olan oyun, ilgi çekici ikinci oyununu da 3 senelik bir serüven neticesinde bitirdi. Çıkış tarihini belirleyen oyunun çıkış tarihini son paragraftan öğrenebilirsiniz. Şimdi oyunun biraz konusundan bahsedeceğiz. Dunwall’ın şuanki halini oynadığımız ilk oyunda sinematikler ile geçmişe gitmekteydik. Bu sefer oyun geçmiş te yani 15 yıl öncesinde geçmekte. Emily karakterimiz bu sefer 25 yaşında ve bu kez bambaşka bir şehirde maceraya adım atacaktır. Yaşayan bir şehir atmosferi yaratmaya çalışan oyun fragmanda izlediğimize göre çok iyi bir şekilde bunu halletmiş diyebiliriz.

Dishonored 2 Çıkış Tarihi

En başta bahsettiğimiz Dishonored 2 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı olarak oyunun resmi yapımcıları çıkış tarihini verdi. PC, Xbox one ve PS4 için piyasaya sunulacak olan oyun 11 kasım 2016 tarihinde raflardaki yerini alacak. Oyunun bilgisayar için gereken sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Dishonored 2 Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-3330 3.0GHz / AMD Phenom II X4 975
RAM: 8 GB Sistem Belleği
GPU Belleği: 2 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 570 veya AMD Radeon HD 6970 ve üstü
Sabit Disk Alanı: 25 GB Sabit Disk Alanı
DX: DirectX 11
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 veya Windows 7 veya Windows 8 veya Windows 10

Merakla beklenmekte olan Dishonored 2 Oynanış Videosu ise şu şekilde;

 


Comments to Dishonored 2 Ne Zaman Çıkacak?

  • perfecth to game speak ingslh Iam Turkey Thanks

    Can bozkaya 4 Ekim 2016 11:55 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...