Düğün Dernek 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Düğün Dernek 3 Ne Zaman Çıkıyor?

düğün-dernek-3-ne-zaman-çıkıyor
4.9 (97.5%) 16 votes

Düğün Dernek 3 Çıkış Tarihinin verildiği ve Düğün Dernek Ne Zaman Çıkacak sorularına yanıt verdiğimiz makaleyi okuyup ne zaman çıkacağını öğrenin

İkinci filminin son sahnesinde üçüncü filme göz kırpan Düğün Dernek 2 filmi akıllarda Düğün Dernek 3 Ne Zaman Çıkıyor? sorularını oluşturdu. Düğün Derneğin iki filmi ile de kahkaha tufanları havalarda uçuşmuştu. Filmin son sahnesindeki mesaj ile sevinen filmi sevenler acaba sorularıyla akıllarını kurcaladılar. Verilen bir röportaj da serinin devamının geleceğine vurguda bulunan baş rol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural filme yeni isimlerin katılabileceğini de belirtmişti. Vizyon tarihinden hemen sonra hasılat rekorlarını tekrardan alt üst etmeyi beceren Düğün Dernek üçüncü filmi ile de aynı başarıyı yakalayacak gibi gözükmekte. Ancak zaman neleri gösterir bilemeyiz.

Hadi gelin Düğün Dernek 2 filmine şöyle bir göz atalım;

Dikkat buradan sonra ağır SPOİLER içerir Düğün Dernek 2’yi izlemediyseniz Düğün Dernek 3 Çıkış Tarihini öğrenmek için son paragrafa geçebilirsiniz..

Filmin girişinde bizi  karşılayan Onlarda – Bizde esprileri ekibin farklı işler yaptığının tekrar bir kanıtıydı. Yeni mizahı ele alan Selçuk Aydemir adeta yeni bir şaheser çıkarmış diyebiliriz. Tabi bunları oynayan dev oyuncu kadrosuna değinmemek olmaz. Ahmet Kural’ın deli hastanesine düşüşü olsun oradan kurtuluşu olsun film tamamen özgün komedi ile yazılmış diyebiliriz. Selçuk Aydemir’in geliştirdiği bu mizahı hem dizilerinde hem de filmlerinde tatmaktayız. İlk filmden beslenen film ilk filme koyularak buralara gelindiğini göstermektedir. Yani şunu söyleyebiliriz ki eğer birinci filme gidip beğendiyseniz bu filmi beğenmemeniz için herhangi bir neden bulunmamakta. İlk filminde çocuğunu evlendiren baba bu sefer torununa sünnet yaptırmak istemektedir. Ancak ecnebi dede buna izin vermemekte. Buna karşın İsmail torununu kaçırıp ona gizli sünnet yapacaktır. Peki bu gizli sünneti nasıl yapacaktır. İşte tam burada efsanevi kadro tekrar toplanacaktır. Filme yeni katılan isimlerden Ayhan Taş ise burada sünnetçi rolünde ancak bir aksilik sonucunda sünneti yapan isim değişecektir. Peki bu paranın kaynağı kimdir? Hemen sorunun cevabını verelim ilk filmde bildiğiniz üzere Emel Sayının menajeri öğretmenin verdiği numaralarla sayısal loto oynamıştı. İşte o loto tuttu ve o da bizim öğretmeni görerek paranın bir kısmını ona verdi. Yani eski öğretmen artık milyarder. Neyse efendim konu böyle ilerleyip gitmekte ancak son sahnede Ahmet Kuralın canlandırdığı Tüpçü Fikret Otelde resepsiyonda çalışan kızı ayarlar. Buna inceden bir gönderme yapan Selçuk Aydemir Düğün Dernek 3’e şöyle bir göz kırpmıştı. Tahmini konu ise sizinde anladığınız üzere Tüpçü Fikret’in Düğünü…

Başta bahsettiğimiz gibi verilen röportaj’da Ahmet Kural ve Murat Cemcir 2016’nın yaz aylarını göstererek Düğün Dernek 3 Ne zaman çıkacak sorularını yanıtlamıştı. Bakalım bu söz ne kadar tutulacak?


Comments to Düğün Dernek 3 Ne Zaman Çıkıyor?

  • Cok guzel

    ayse 26 Mayıs 2016 15:08 Cevapla
  • yil oldu 2017

    delibiri 4 Nisan 2017 00:57 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...