Dunkirk Ne Zaman Vizyona Girecek? - Türkiye Vizyon Tarihi

Dunkirk Ne Zaman Vizyona Girecek?

Dunkirk Ne Zaman Vizyona Girecek?
5 (100%) 1 vote

Dünyaca ünlü filmleri yazıp yöneten usta kalem Christopher Nolan’ın yeni filmi Dunkirk Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bir efsane haline gelen ve her filmi ile izleyenlerine başarısını tekrar tekrar gösteren bir isimden bahsediyoruz. Christopher Nolan. Geçmişine ve kariyerine baktığımızda Dünyanın en çok izlenen filmlerini bir arada gördüğümüz bu Dünyaca ünlü film yönetmeni yepyeni bir film ile karşımıza geliyor. Evet yaptığı bir kaç filmden bahsedelim de şu ismi tekrar bi hatırlayın; Intersteller, Inception, The Dark Knight, Memento (Akıl Defteri),  Iron Man evet neredeyse tüm en iyi filmleri saydık gibi. Yeni filminde de bu başarıyı yakalayabileceğini düşündüğümüz Dunkirk filmi için geri sayım başladı diyebiliriz. Bizde sizler için Dunkirk Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusuna cevap vereceğiz.

Dunkirk Film Konusu

Madem bir yola girdik gelin size filmin konusundan da bahsetmiş olalım. Geçmişteki yaşanmış savaşlara atıfta bulunacak olan filmin yazarıda yönetmeni olan kişi yani Christopher Nolan geri yukarıda saydığımız tüm filmlerin hep yazarlığını hemde yönetmenliğini yapmıştır. Film şöyle ki; İkinci Dünya savaşında geçmekte o zamanki karışıklıklara ışık tutacak olan film bize o zamanlarda yaşanmış olan Dunkerque Tahliyesi’sini gösterecektir. Bu tahliyenin savaşın sonucuna nasıl bir etki yaptığını da hep beraber izleyeceğiz. Fragmanda gösterilmiş olan bir sahne bile tüylerinizi diken diken yapmaya yetecektir. Şimdi sorunuza yanıtta verdikten sonra filmin fragmanı ile sizi baş başa bırakacağız.

Dunkirk Ne Zaman Çıkacak?

Dunkirk Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun cevabı olarak 19 Temmuz 2017 tarihini gösterebiliriz. Fakat bu tarih ilk vizyon tarihidir ve ilk vizyonunu film Belçika’da yapacaktır. 19 Temmuzdan sonraki günlerde diğer ülkelere yavaş yavaş gidecek olan film ülkemize 21 temmuz tarihinde gelecektir. Yani filmin Türkiye vizyon tarihi 21 Temmuz 2017 tarihidir. Tüm ülkede sinemelarda vizyona girecek olan filmin ilk fragmanı ile sizi baş başa bırakmadan önce filmin oyuncu kadrosundan da bahsetmek istiyoruz. Filmin neredeyse tüm kadrosu başrol oyuncusu niteliğinde yıldız oyuncular; Tom Hardy, Cillian Murphy, Miranda Nolan, James D’Arcy, Jack Lowden,  Aneurin Barnard, Bradley Hall oyuncu kadrosundaki bir kaç isim.

İşte bahsettiğimiz o fragman;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...