Dynasty 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Dynasty Konusu

Dynasty 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dynasty 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

İlk sezonu oldukça hararetli ve heyecanlı geçen Dynasty 2. sezon onayını aldı.

Dynasty 1981 – 1989 yılları arasında Amerika’da ABC kanalında yayınlanan ve ülkemizde de Hanedan olarak televizyonda yayınlanmıştı. Dizinin günümüz uyarlaması 11 Ekim 2017’de Netflix üzerinden izlenebiliyor. İlk sezonu oldukça beğenilen dizinin ikinci sezon onayı çok gecikmedi. İkinci sezon hazırlıkları devam eden Dynasty 2. sezon ne zaman başlayacak?

Dizi Amerika’nın en zengin iki ailesinin arasındaki çatışmaya dayanıyor. Carrington ve Colby aileleri arasında sürekli bir rekabet ve çekişme vardır. Uyarlama dizinin yaratıcıları ve senaristleri ise Sallie Patrick, Stephanie Savage ve Josh Schwartz. Yönetmen koltuğunda Matt Earl Beesly’in oturduğu dizi izleyiciler tarafından çok beğeniliyor. Dizinin ikinci sezon hazırlıkları devam ederken üzücü bir haber geldi.

Dynasty Konusu ve Oyuncuları

Yeni sezon öncesinde gelen bu haberin dizi izleyicilerini üzeceğini tahmin ediyorum. Cristal Flores Carrington karakterini canlandıran ünlü oyuncu Nathalie Kelley yeni sezonda olmayacağını belirtti. Karizmatik ve kurnaz Fallon Carrington babasının enerji şirketinde çalışmayı istemektedir. Babası kardeşi ile Fallon’u aile toplantısı olduğunu öne sürerek yanına çağırır. Fakat bu toplantının amacı yeni üvey anneleri Cristal ile tanışmalarıdır.

Cristal da kurnaz ve oldukça genç bir kadındır. Fallon kısa süre içerisinde Cristal’in sadece miras avcısı olmadığını ve babasını da çok sevdiğini fark edecektir. Cristal Carringtonların servetlerinin boşa harcanmaması için çocuklar ile mücadele etmektedir. Yeni sezonda Cristal karakteri olmadan hikaye nasıl ilerleyecek merakla bekliyoruz.

Dynasty 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hareketli ve uzun bir sezonun ardından heyecanlı bir sezon finali yapan dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor.  Diziyi izleyenlerin yaklaşık %96’sı diziyi severek izliyor. Dizinin orijinal versiyonu 8 sezon sürmüştü. Bakalım bu versiyonu kaç sezon boyunca ekranlarda olacak.

Dizinin resmi sosyal medya hesabı üzerinden duyurduğu bilgiye göre dizinin yeni sezonu 12 Ekim 2018 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Dizi ilk sezonda olduğu gibi The CW kanalıyla eş zamanlı olarak Netflix üzerinde yayınlanacak. İkinci sezonun da ilk sezon gibi 22 bölümden oluşması bekleniyor. Cristal karakterinin olmadığı yeni sezon merakla bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...