El Chapo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon

El Chapo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

El Chapo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Joaquin Guzman’ın hayatını anlatan yeni dizi El Chapo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Narcos’tan tadı alan yeni diziler çekmeye başladı be. Böylede olmaz dedirten bir gelişme daha 21.yy’ın en ses getiren uyuşturucu baronu El Chapo Guzman’ın hayatını anlatan yapım Netflix tarafından yayınlanmaya başladı. Univision tarafından çekilen ve yayınlanan dizi Netflix çatısı altında büyük ses uyandırdı. Ülkemizde de oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan El Chapo dikkati üzerine çekmeyi başardı. 2017’nin son çeyreğinde yayınlanmaya başlayan dizi için 2 sezon birden yayınladı. 2. Sezonun kasım ayında bitmesinden sonra El Chapo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? soruları akıllara geldi. Biraz da büyük ses getiren yapımın konusundan bahsedelim;

El Chapo Dizi Konusu

Silvana Aguirre ve Carlos Contreras tarafından yaratılan dizi genel itibari ile büyük baron Joaquín Guzmán El Chapo’nun, El Chapo oluşundaki sancılı dönemi, yükselişini, yakalanışını ve kaçışını anlatıyor. Bilindiği gibi El Chapo 2014 yılında yakalandı ancak hapishaneye yaptırdığı tamı tamına 1,5 kilometrelik tünel ile özgürlüğe adımını attı. Bu dakikadan sonra Kaçak hayatı sürdürmeye başlayan El Chapo’nun tüm hayatına şöyle bir ayna tutuyor dizi.

Kalite olarak Narcos ile Türk mafya dizileri arasında kalan dizi bizce çok kaliteli ahım şahım bir dizi değil. Ancak şu zamanlarda oluşan mafyatik dizi sevme meraklılığını yatıştırmak isteyenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Yani çukur falan izliyorsanız bide girip bunu izleyin buda fena bir dizi sayılmaz. 2 sezonda konuyu çok iyi bir şekilde götüren dizi sezon finalini havada bırakarak 3. sezon için bize bir sinyal çaktı diyebiliriz.

El Chapo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Şimdi gelelim fasulyenin faydalarına 3. sezon için henüz bir açıklama yapılmadı ancak dizinin çekimlerinin başlandığına ve senaryonun hazır olduğuna dair söylentiler dolaşıyor. Tekrar bu söylentilere itimat edecek olursak dizi 2018’in son çeyreğinde 3. sezonuna başlayacak. Bu söylentilere karşı Netflix ve dizi yapımcıları sessizliğini bozmadı yakın zamanda gelecek bilgiler ile burayı güncelleyeceğiz. Şimdilik size aktaracaklarımız bu kadar bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...