El Chapo 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

El Chapo 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Narcos dizisinden sonra beğenilen dizi El Chapo 3. sezon onayını aldı.

Dünya medyasında haberlerde çokça görülen, birçok suçtan aranan uyuşturucu baronu El Chapo lakaplı Joaquin Guzman’ın hayatını konu alan dizi oldukça popülerleşti. Netflix ve Univision ortak yapımı olan dizi Ocak ayında 3. Sezon finalini yaptı. Final yapan dizi Narcos’tan sonra çok ilgi çeken dizi 4. sezon onayını aldı bile. El Chapo 4. sezon ne zaman başlayacak?

El chapo Türkçe de bücür olarak geçiyor. Konusu ile kısa sürede popüler olan El Chapo Netflix’te İngilizce olarak yayınlanıyor. Kısa sürede izlenme sayısını arttıran dizinin de Narcos gibi popüler bir dizi olması an meselesi. İkinci sezonu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin başarısının artarak devam edeceği düşünülüyor.

El Chapo Konusu ve Oyuncular

Aksiyon dizilerini aratmayan El Chapo, Meksikalı Joaquin Guzman’ın hayatını anlatıyor. Joaquin’in karanlık yaşamı ve polisten kaçışı anlatılıyor. Uyuşturucu kaçakçısının 2014 yılında Guzman polisler tarafından yakalanır ve hapse girer. Dizide hapisteki günleri ve hapisten kaçış hikayesi de dizide işleniyor. 90’lı yıllarda karanlık hayatıyla uyuşturucu piyasasında yükselişe geçen Guzman, 2016 yılında aksiyon dolu günlerini geride bırakmıştır.

Dizide Joaquin Guzman’a Marco De La hayat vermektedir. Don Sol (Humberto Busto) siyasi partide çalışan bir avukattır. Başkan olmak istediği için büyük uyuşturucu çeteleri ile savaşa girmektedir. Alejandra Guzman (Valentina Acosta) Joaquin’in güzel ve zeki eşidir.

El Chapo 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2017 yılında ilk sezonu ile dikkatleri üzerine toplayan dizi ikinci sezonu ile yükselişe geçti. Ocak ayı boyunca yayınlanan 3. sezon bölümleri ile bütün dünyanın dikkatini çeken dizi ülkemizde de oldukça beğenildi. Aksiyon ve dramanın bir arada bulunduğu dizinin yaratıcılığını Silvina Aguirre ve Carlos Contreras üstleniyor.

Dizinin yeni sezon onayı açıklandı ama henüz resmi bir çıkış tarihi verilmedi. Dizinin 2019 yılının ilk aylarında geri dönmesi bekleniyor. Henüz hiç bir oyuncu ayrıldığını açıklamadı. Dizinin başrol oyuncusu Marco De La ile de sözleşmesi yenilendi. IMDB üzerinden de 7.9 gibi yüksek bir puana sahip olan dizi Narcos’a alternatif arayanlar için oldukça uygun.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...