Fallout 4 VR Ne Zaman Çıkıyor? - Oyunun Konusu - Fiyatı

Fallout 4 VR Ne Zaman Çıkıyor?

Fallout 4 VR Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Oyuncular tarafıncan çok beğenilen Fallout 4 VR eklentisi ile karşımızda. Fallout 4 VR Ne Zaman Çıkıyor?

Fallout 4 Bethesda Games tarafından yapılan 10 Kasım 2015’te yayınlanan oyundur. Xbox One X, PlayStation 4 ve Steam üzerinden satışa sunulan oyun, oyunculardan oldukça iyi eleştiriler almıştı. Savaş asla değişmez diyen oyun, birtakım yenilikler yapmıştı. Verdiği özgürlük hissi kıyamet-sonrası atmosferiyle oyuncuları kendine çekse de rol yapma ögeleri yeterli değildi. Ancak hem eğlenceli hem de komik görevleri ile oyun oynanışı sırasında sizi çok sıkmıyor. Bir rol yapma oyunundan çok açık dünya kıyamet sonrası aksiyon oyunu gibi olan Fallout 4 oyunculara yeni bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. VR desteği çıkacak olan oyun yepyeni bir oynayış deneyimi kazandıracak. Peki Fallout 4 VR Ne Zaman Çıkıyor?

Fallout 4 Konusu

2077 yılında kaynakların tükenmesi nedeniyle bir savaş patlak verir. Bu savaşta atılan atom bombasından 200 yıl sonrasında başlayan oyun Boston ve New England’ın bazı kesimlerinde geçiyor. Oyuncunun seçeceği karakter (kız ya da erkek) ailesiyle birlikte 2077 yılında Vault 111 adlı sığınağa gider ve gizemli bir şekilde 200 yıl sonrasında sığınakta uyanan tek insan olur. Oyuncular haritada istediği yerlere kolayca gidebiliyordu. Oyunda silahlar üzerinde modifikasyon yapılarak 700’ün üzerinde farklı silah üretebilirsiniz. Oyuna gelen en büyük özellik evini kişiselleştirebilmek olmuştu. Şehrin her yanında bulunan tüccarlar sayesinde oyuncular kendi evleri için malzeme alabilecek.

Fallout 4 VR Ne Zaman Çıkıyor?

Bethesda bu yıl yeni Fallout oyunu çıkarmak yerine oyunun VR eklentisini çıkarmayı tercih etti. Steam üzerinden 266 TL ön sipariş ile satın alınabilen Fallout 4 VR oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Çıktığı yıl büyük ses getiren oyunun sadece bir kısmı değil tüm hikaye VR’a taşınmış durumda. Bilgisayarda yapabildiğiniz bütün görevleri VR’da da yapabileceksiniz. Yüzlerce lokasyonu, karakteri ve görevleri ile Fallout evrenini HTC Vive sanal gözlüğü ile ya da Microsoft’un çıkardığı Windows Mixed Reality gözlükleri ile deneyimleyebilirsiniz. Kontroller ise konsol oyununda olduğu gibi olacak. Oyunun oynanış videosunda da nasıl oynanacağı konmuştu. Oyun 12 Aralık 2017’de çıkacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...