Family Guy 17. Sezon Ne Zaman? - Family Guy Dizi Konusu

Family Guy 17. Sezon Ne Zaman?

Family Guy 17. Sezon Ne Zaman
Bu yazıyı oylayın

1998 senesinden beri birçok ödül kazanan Family Guy 17. sezonuyla hayatımıza renk katmak için geri dönüyor.

1998 yılından beri hayatımızda olan popüler yetişkin çizgi filmi Family Guy sevindirici haberle geri döndü. Son zamanlarda birçok gösterisini sonlandıran FOX’un Family Guy dizisini de iptal edeceği düşünülüyordu. Dizi 17. sezon onayını alarak izleyenlerini sevindirdi. Peki Family Guy 17. sezon ne zaman? Dizinin yeni sezonunda bizi neler bekliyor tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Seth MacFarlane tarafından yaratılan dizi animasyon televizyon dizisidir. Dizinin seslendirme ekibinde de bulunan MacFarlane’a Alex Borstein eşlik ediyor. 7 Emmy ödüllü dizi ayrıca 22 ödül daha kazanarak çok başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Dizi genel olarak kurgusal şehir Quahog şehrinde yaşayan bir aileyi konu alıyor.

Family Guy Konusu ve Seslendirenler

Rhode Island’ın kurgusal şehri Quahog’da yaşayan Griffin ailesinin yaşantısına konuk oluyoruz. Griffin ailesi Peter, Lois, Meg, Chris, Stewie ve Brian’dan oluşuyor. Dizi genel olarak Amerikan kültürü, toplum ve farklı insanlık olaylarını yermektedir. Çok eğlenceli bir dizi olduğu için uzun yıllar boyunca sevilerek izlenebilir.

Taş Devri dizisinden sonra ikinci çizgi film seçilen dizi The Simpsons’a da benzerliği ile çok tepki çekmiştir. Dizi içerisinde sürekli Taş Devrine gönderme olmasının nedeni ise 1961’de Emmy için aday gösterilen Taş Devrinden 50 yıl sonra aynı ödül için aday gösterilmiş olmasıdır. Dizide Meg karakterini ise güzel oyuncu Mila Kunis seslendirmektedir.

Family Guy 17. Sezon Ne Zaman?

Ailenin şiddet bağımlısı, aşırı zeki ve eşcinsel bebeği Stewie Griffin dizide en çok sevilen karakterlerinden bir tanesi. Daha önce 2 kere iptal olan ancak hayranlarının ısrarı sonucu tekrar başlayan dizi bizce yavaş yavaş finale doğru yaklaşıyor. Kendi türündeki dizilere göre çok uzun zaman ekranlarda kalmayı başardı.

Dizinin yeni sezon konusunun güncel olaylarla alakalı olması bekleniyor. Henüz tam bir taslak oluşturulmadı. Ancak dizinin yeni sezonunun çıkış tarihi yayınlandı. Dizinin yeni sezonu 30 Eylül 2018 tarihinde başlayacak. Dizinin yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında yazımızı güncelleyeceğiz. Dizinin yeni sezonunun daha eğlenceli ve komik olacağını düşünüyoruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...