Fargo 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Fargo Konusu

Fargo 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Fargo 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Tüm dünya çapında oldukça beğenilen dizi Fargo’nun yaratıcısı Noah Hawley dizi hakkında açıklama yaptı.

Noah Hawley’in yaratıcısı olduğu dizi Fargo tüm dünya çapında oldukça beğeniliyor. Dizide her sezonda oldukça farklı konular işleniyor. Geçtiğimiz sezon finalinden sonra FX kanalının CEO’su John Landgraf, dizinin 4. sezonu için çok farklı planları olduğunu açıklamıştı. Dizinin yeni sezonunda oynayacak oyuncular arasında Natalie Portman’ın da ismi geçiyordu.

Dizi genellikle çekimlerini kış aylarında yapıyor. Bu sene prodüksiyon ekibinin toplandığına dair bir bilgi henüz gelmedi. Bu nedenle dizinin yeni sezonun geç gelebileceği dedikoduları ortalıkta dolanıyor. Dizinin ilk iki sezonu birbirinden çok farklı olsa da ikinci sezon sonunda konu birliği sağlanmıştı. Peki Fargo 4. sezon ne zaman çıkacak?

Fargo 4. Sezon Konusu ve Oyuncular

Birinci sezonu 1980’li yıllarda geçen dizinin, ikinci sezonu 1970’lerde geçmişti. Noah Hawley ise son sezonun ikinci sezondan daha eski bir tarihte geçeceğini açıkladı. Yaz aylarında dizinin yeni sezonunda Natalie Portman’ın da olacağı yönünde dedikodular geçiyordu. Dizinin yaratıcılarından ya da Natalie hanımdan ise ses çıkmadı.

Fargo ilk kez 1996 yılında Ethan ve Joel Coen kardeşler tarafından film olarak çekilmiştir. Başarılı oyuncular ve sağlam senaryosu ile döneminde çok hızlı bir yükselişe geçmişti. Kardeşler 2014 yılında filmin dizi olarak uyarlanması için onay verdiler. Mini bir dizi olarak başlayan Fargo çok beğenilmesinin ardından sürekli diziye dönüştü. Dizide geçen her olay gerçek bir hikayeden uyarlanmaktadır.

Fargo 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin çıkışı için henüz kesin bir tarih verilmedi. Hawley 4. sezon için öncelikle senaryosunu yazmak zorunda olduğunu söyledi. Yani dizinin 2019 yılında çıkmasını beklemek oldukça iyimser bir yaklaşım olur. Howley’in açıklamasına göre dizinin çekimleri en erken 2019 kışında başlayabilirmiş. Yani dizinin yeni sezonunu ancak 2020 yılında görebileceğiz.

Hawley bir yandan da Legion için hazırlık yapan Hawley de 2019 yılında dizinin çıkmasının çok zor bir ihtimal olduğunu söylemiş. Resmi olarak FX kanalından sezon onayı çıkmasa da dizinin yeni sezonunun 2020’de geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Dizinin çıkış tarihi kesinleştiğinde yazıyı güncelleyeceğiz.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...