Feyenoord - Fenerbahçe Maçı Ne Zaman? - Saat Kaçta? - İlk 11'ler

Feyenoord – Fenerbahçe Maçı Ne Zaman?

Feyenoord - Fenerbahçe Maçı Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Uefa mücadelesinin A Grubundaki Feyenoord – Fenerbahçe Maçı Ne Zaman?

Beşiktaş ile karşılaşmasından sonra Fenerbahçe bu zorlu maçı göğüsleyerek takımının Uefa’daki şuan ki konumunu korumak istemekte. Manchester United’dan aldığı zaferle Uefa’da 1.liğe oturan Fenerbahçe bu maçta varını yoğunu ortaya koyacak gibi gözükmekte. Öte yandan Feyenoord gruptan çıkabilmek için bu maçı kazanmalı. İki tarafta da maç için kıyasıya mücadele edecek olan takımlar için en çok merak edilen soru Feyenoord – Fenerbahçe Maçı Ne Zaman? ve Saat Kaçta? soruları. Sayılı günler kala antrenmanları yoğunlaştıran Fenerbahçe bu maç için kendini hazır hissetmekte.

Feyenoord – Fenerbahçe Hangi Kanalda?

TRT 1 ekranlarında naklen yayınlanacak olan maçı 4k izlemek için TRT’nin özel kanalı TRT 4k’dan izleyebileceksiniz. Son zamanların en kıyasıya mücadelesi olacağı düşünülen maçta taraflar çok iyi çalışarak bu maça çıkacak. Maçın ayrıntısında merak edilen bir diğer konu ise takımların ilk 11’leri nasıl olacak?

Maçın yönetimindeki orta hakem ismi ise İspanyol David Fernandez Borbalan olacak. Ona Roberto Alonso ve Raul Cabanero yardımcı olacak.

Feyenoord – Fenerbahçe Maçı Ne Zaman?

A grubunda mücadele etmekte olan Fenerbahçe ülkemizi çok iyi bir şekilde temsil etmekte. Karşılaşmanın tarihini verecek olursak 8 Aralık Perşembe günü saat 21:00 da ikili mücadelesine başlayacak. Rotterdam şehrinde Feijenoord Stadı‘nda kıyasıya mücadele edecek olan takımlardan kalbimiz Fenerbahçe ile atacak. TRT1, TRT Radyo1 ve TRT resmi sitesinden izleyebileceğiniz maç için şimdiden keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Öte yandan Manchester United ile karşılacak olan Zorya’nın bu maçtaki performansı Fenerbahçe için önemli. Şuan için 10 puanda olan Fenerbahçeyi hemen arkasında 9 puan ile Manchester United takip etmekte.

Takımların ilk 11’leri belirlendiğinde buradan yayınlayacağını size bildiririz. Bizi takip ederek takımların ilk 11’ini hemen öğrenebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...