Fi 10. Bölüm Ne Zaman? - 10. 11. 12. Yeni Bölümler Ne Zaman?

Fi 10. Bölüm Ne Zaman?

Fi 10. Bölüm Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Puhu TV’nin tek ve en çok izlenen dizisi Fi 10. Bölüm Ne Zaman?

Ülkemizde puhutv önderliğinde gelişen internet yayıncılığı Fi dizisinin sadece orada yayınlanmasından sonra iyice gelişti. Reyting rekorları kırmayı başaran ve normal TV’de izlenme sayılarını ikiye katlayan yapım, son hızı ile yayın hayatına devam ederken yayınlanan 8. 9. bölümden sonra yeni bölüm bir hayli merak ile bekleniliyor. 10. bölüm için henüz fragman dahi yayınlamayan puhu tv Fi 10. Bölüm Ne Zaman? sorularını şuan için cevapsız bırakmakta. Oldukça heyecan içinde biten 9.bölüm yeni bölümün konu için zemini çok iyi ayarladı diyebiliriz.

Fi 8. ve 9. Bölüm Yaşananlar

Heyecan içinde bir çırpıda biten bu iki bölüm izleyiciler tarafından çok beğenildi. Ancak dizinin tek sıkıntısı artık viral reklamları oldukça fazla abartması. Neyse konuya dönüyoruz. Buralar biraz spoiler içerebilir; Duru bildiğimiz gibi 7. bölümün sonunda Amerika’ya gitmekten vazgeçmişti ancak bunun yanında Eti’nin engellemesinden sonra Can Manay’da uçağını kaçırdı. Duru ve Can arasındaki ilişki iyiden iyiye kendini belli ederken, Duru bu duruma artık dur diyecek fakat kendini rahatsız hissetmesi ve kötü durumda yaptığı bir karar ile Can Manay ile arasında farklı olaylar yaşanacaktır.

Can Manay tüm planlarına tüm gazla devam ederken, Deniz, Durunun ondan bir şeyler saklamasından işkillenecek ve bu duruma üzülecektir. Spoileri da iyi verdik he valla en başta uyardık ama okumuyaydın spoilerden kaçan okuyucu. Neyse asıl merak edilen soruya geri dönüyoruz.

Fi 10. Bölüm Ne Zaman?

Sorunun yanıtını vermekten kaçınan puhuTv ve dizi yapımcısı dizi için çekimlerin devam ettiğini belirtti. Dizi yayınlama düzeni farklı olan Fi 10. bölümün yanında 11. ve 12. bölümü de yayınlayabilir. Şuan için net tarih vermeyen yapım tahmini olarak Haziranın 6 – 7 si gibi 10. bölümünü yayınlayacaktır. 10. bölümün yanında diğer 10. 11. ve 12. bölümleri yayınlar mı bilemeyiz.

Konu hakkında size aktaracaklarımız bu kadardı, bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, bizi sosyal medyadan takip etmeyi de unutmayın zira oradan buradaki güncellemelerin varlığını bildirmekteyiz. Neyse esen kalın efenim.

Resmi bilgilendirme: Dizi 9 Haziran Cuma günü Puhutvde 10. ve 11. bölümlerini yayınlayacak!

 


Comments to Fi 10. Bölüm Ne Zaman?

  • Çok teşekkürler yazı için büyük bekliyorum manyak sardı bu dizi.

    Müslüm Borozan 30 Mayıs 2017 16:09 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...