Fi 2. Sezon Çi 4. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor? - Konusu

Fi 2. Sezon Çi 4. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor?

Fi 2. Sezon Çi 4. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Her bölümüyle izleyicide ilgi ve merak uyandıran dizide yaşananlar izleyicilerde yeni bölüm için merak uyandırdı.

Yayınlanan her bölümüyle izleyici üzerinde etki bırakan dizinin 3. Bölümü çok gergin dakikalar yaşattı. İzleyici kitlesinin çok fazla olduğu dizinin her bölümü yayınlandıktan sonra bir sonraki bölüm merakla beklenmeye başlıyor. Yaşanan aşklarla izleyicileri Puhu TV’ye kilitleyen dizinin son bölümünde çok heyecanlı dakikalar yaşandı. Duru ve Can Manay aşkının bir başka boyuta taşınmasıyla olayların farklılaştığı dizide her an her gelişme yaşanabilmekte. Duru ve Can Manay aşkında dengelerin bozulması nedeniyle birtakım sıkıntılar yaşayan çiftin başına çok ilginç olaylar geldi. Peki izleyicilerin merakla beklediği Fi 2. Sezon Çi 4. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor?

Fi 2. Sezon Çi 3. Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Çi 3. Bölümde izleyicilerin nefesini kesen heyecanlı sahneler oldukça fazlaydı. Duru istediği her şeyi Can Manay’a yaptırmaya devam etti. Can Manay aşkı için hırslanmaya ve her şeyi yapmaya devam ederken Duru’nun ona istek koşması ve aşkını, sevgisini şarta bağlaması izleyenleri şaşırttı. Bir takım kötü insanlarla uğraşmaya devam eden Özge ise iş hayatına tutunmaya devam ediyor. Can Manay’ın eski sevgilisinin evine gizlice giren Özge herkesi şaşırttı. Özge’den ısrarla kaçan Can Manay’ın eski sevgilisi sonunda ondan gelen bir mektubu buldu. Özge ile konuşmayı kabul ederek onu evine aldı. Ancak bu ikilinin arasında nasıl bir konuşma geçtiği ise merak konusu. Can Manay’ın yaşattıkları nelerdi ve bunların aynısını Duru’ya da yapacak mı? Peki bu konuşmanın detaylarını duyan Duru’nun tepkisi ne olacak?

Fi 2. Sezon Çi 4. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor?

Her hafta bir bölüm olarak çıkacağı düşünülen dizinin yayınlanma tarihleri çok ilginç. İnternet dizisi olduğu için her hafta düzenli yayın yapmak zorunda olmayan dizi farklı tarihlerde Puhu TV’de yayınlanıyor. Geçen bölüm 28 Kasım’da yayınlanmıştı. Dizi yayınlıktan sonra fragman yayınlanmamasına rağmen heyecanlı bekleyiş başladı. Henüz bir fragman ya da özet yayınlanmamasına rağmen dizinin 1 Aralık’ta yayınlanması bekleniyor. Heyecanlı bir bölüm olacağa benzeyen 4. Bölümde umarız tüm sırları öğrenebiliriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...