Fi 2. Sezon Ne Zaman? - 13. Bölüm Ne Zaman? - Yeni Sezon

Fi 2. Sezon Ne Zaman?

Fi 2. Sezon Ne Zaman?
4.4 (87.5%) 8 votes

Türk ekranlarının en çok izlenen dizisi Fi 2. Sezon Ne Zaman?

İpler kopana kadar gerildi, Sezon finali ile dizi izleyenlerine bir yandan şok yaşatırken bir yandan da rahatlattı. En çok izlenen Türk dizisi olarak anılan Fi, Puhutv’de şuanda en çok izlenen dizi olarak karşımızda yer alıyor. Son bölümlerde yaşananlardan sonra yayınlanan 12. bölüm ile sezon finali yapan yapım yeni sezonu içinde gün vermekten kaçınmadı. Diziyi merakla bekleyen fi severlerin aklında yepyeni soru oluştu Fi 2. Sezon Ne Zaman?, Fi 13. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor. Bu sorulara yanıt vereceğimiz bu haberde dizide yaşanan son durumları da size aktarmak istiyoruz. Lafı uzatmadan kollarımızı sıvayalım;

Fi 1. Sezon’da Yaşananlar

Can Manay, Duru ve Deniz arasında yaşananlar son bölümlerde iyice netleşmişti. Durunun Denizden hiç bir şeyi saklamama isteği zaman geçtikçe netleşti. Ancak bu zamana kadar sakladığı durumlar sonuç olarak İkilinin (Deniz ve Duru) arasında büyük bir sorun. Denizin, Can ile Duru arasında yaşananları öğrenmesinden sonra artık sessizliğini bozar ve hem Can’dan hemde Duru’dan gerekli cevapları bekler. Deniz ile Duru arasında yaşanan limoni haller yerini nefrete bırakırken. Bu durumdan yararlı çıkan Can Manay olacaktır.

Stratejilerinde her zaman başarıya ilerleyen Can Manay her rest’inde Duruyu kendine bir adım daha yaklaştırırken isteğine de her daim yaklaşma yolunda ilerler. Bir birine benzeyen bu ikilinin tehlikeli oluşları ile birbirlerine benzerken aşklarının neticesi daha da tehlikeli olacaktır. Azra Kohen‘in kitabından uyarlanarak kurgulanan bu dizide sezon finali aslında kitabın sonuna yaklaşması ile oldu. Yeni sezonda diğer kitap Çi’ye geçilir mi bilemeyiz ancak 2. sezon 1. sezona göre daha sağlam gelecek gibi duruyor.

Fi 2. Sezon Ne Zaman?

Youtube dizileri bir yandan artarken, Netflix’in Türk pazarına girmesiyle artık internet dizileri popüler olmaya başladı. Şüphesiz en popüler internet dizisi de Azra Kohen’in kitabından uyarlanan Fi. Gerek oyuncu kadrosu ile gerekse kurgusu ile müthiş bir kitleye hitap eden dizi ilk sezonunda izlenimleri aldı başını gitti. Gelelim asıl soru Fi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun yanıtına, Dizi instagram sayfasından paylaştığı postta resmi olarak Eylül ayında görüşmek dileği ile dedi. 2017’nin son çeyreğinde yeni sezonuna başlayacak olan yapım tahmini olarak Eylül’ün son günlerinde kanalında yayınlanacak.

Resmi bilgiler geldikçe burayı güncelleyeceğimizi hatırlatıyor ve sizi sosyal medya hesaplarımıza bekliyoruz. Bizi takip edin ve en yeni bilgileri ilk elden öğrenin. Kalın sağlıcakla, bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile…

20.10.2017 Güncelleme: Dizi 9 Kasım 2017‘de başlıyorrrr


Comments to Fi 2. Sezon Ne Zaman?

 • ya bence saçma olmuş yane o kadar bekletir mi öff şimdi napcam ya
  zaten berkecan (ismi lazım değil) tatilde sizden beklemezdin Fİ!11!!!1!11!

  sudenaz çelik 26 Temmuz 2017 21:51 Cevapla
  • GÜZEL TROLL KNK 😀

   BERKECAN ZORLU 8 Ağustos 2017 15:07 Cevapla
 • Fi 2. Sezon Ne Zaman? hakikaten delircem ya

  Merve 18 Ekim 2017 11:48 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...