Fi Çi 3. Sezon Olacak Mı? - Fi Çi Konusu ve Oyuncular

Fi Çi 3. Sezon Olacak Mı?

Bu yazıyı oylayın

Fi Çi 3. Sezon Olacak Mı? İzlenme rekorları kıran diziden şoke edici haber geldi. Azra Kohen dizinin farklı bir yöne gittiğini ileri sürerek durdurmak istediğini açıkladı.

Dijital dizi izleme platformu Puhu TV üzerinden yayınlanan izlenme rekorlarına sahip dizi 2 sezonu ile izleyicilerinin karşısında. Çi ismi ile oynamaya devam eden diziden şok edici bir haber geldi. Dizi 2. sezon için erken final kararı aldı. Dizi Azra Kohen’in Fi Çi Pi isimli 3 kitabından uyarlanmıştı. Dizinin 2. sezonu ikinci kitabın ismini alınca, üçüncü sezonun kesin olduğu yönünde söylentiler çıkmıştı. Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç gibi önemli isimleri bir araya getirmiş olan yapım bu haberiyle üzdü. Dizinin severleri “ Fi Çi 3. Sezon olacak mı? ” sorusunun yanıtını bekliyor.

Fi Çi Dizi Konusu

Birinci sezonda psikolog Can Manay’ın hayatı anlatılmaktadır. Can Manay hem üniversitede psikoloji dersleri vermekte hem de televizyon programında terapi yapmaktadır. Şans eseri Duru ile karşılaşır ve ona aşık olur. Ancak Duru’nun Deniz adında bir sevgilisi vardır. Can Manay öte yandan okuldaki Bilge isimli öğrencisinin iyi bir psikolog olacağına inanmakta ve onun sınırlarını zorlamaktadır. Özge Egeli adındaki muhabir ise Can Manay’ın gizli hayatını ve kirli geçmişini ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Dizide Can Manay Ozan Güven tarafından, Duru ise Serenay Sarıkaya tarafından canlandırılmaktadır. Son bölümde Can, Duru sayesinde yaklaşan tehlikenin farkına vardı. Deniz’in sürpriz evliliğe verdiği beklenmedik tepki müzikal tarafta işleri karıştırdı.

Fi Çi 3. Sezon Olacak Mı?

Geçtiğimiz günlerde radyo programına katılan Azra Kohen, normalde 4 sezon olarak yayınlanması planlanan dizinin erken final vereceğini duyurdu. Öte yandan Puhu TV’den de Fi dizisinin final yapacağı resmi olarak açıklandı. Kohen dizinin final yapmasının birinci sezon birinci bölümdeki her şeyde kitaba bağlı kalındığını 2. Bölümde ise kitaptan biraz uzaklaşıldığını söyledi. Üçüncü bölümden itibaren kitaptaki referans noktaları sabit kalacak şekilde bambaşka bir hikaye anlatıldığını öne sürdü. İkinci sezonda gelişen olayların kitaptan bağımsız olduğu gerekçesi ile dizinin devam etmemesi kararını aldığını öne sürdü. Kanal ile görüştükten sonra Fi Çi dizisinin 2 bölüm sonra final yapacağı açıklandı.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...