Fifty Shades of Freed Ne Zaman Vizyona Girecek? - Oyuncular

Fifty Shades of Freed Ne Zaman Vizyona Girecek?

Fifty Shades of Freed ne zaman vizyona girecek?
Bu yazıyı oylayın

Dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan filmden sevindirici haber geldi.

Çok beğenilen film serisi Fifty Shades’e yeni bir film daha ekleniyor. E.L. James’in aynı isimli kitabından uyarlanan film isimleri kitaplarla aynı isimlerde. Türkçesi Özgürlüğün 50 Tonu olan film bir önceki filmin devamı olacak şekilde. Geçtiğimiz Şubat ayında yayınlanan Fifty Shades Darker %78 oranında beğeni toplamıştı. Ancak film IMDB’de ise 4.6 gibi oldukça düşük bir puana sahip. İlkine kıyasla daha romantik bir şekilde ilerleyen film bize biraz daha beyaz türleri gösterdi. Darker filminde Christian Grey’in Anastasia Steele’e olan takıntısı ise daha fazla bir şekilde gösterilmişti. İlk filmde olduğu gibi yine pahalı hediyeler gönderen Grey Anastasia’yı elde etmek için her şeyi yapıyor. Peki Fifty Shades of Freed ne zaman vizyona girecek?

Fifty Shades of Freed Konusu ve Oyuncular

Christian ve Anastasia artık evlidir. Buna karşın Ana’nın patronu Jack Hyde artık onlardan intikam almaya yemin etmiştir ve Ana’nın hayatını tehdit eder. Ayrıca Elena geri döner ve Ana ve Christian’ın hayatını daha zahmetli bir hale getiriyor. Filmin başrolünde yine Dakota Johnson ve Jamie Dornan yer alıyor. Filmde ayrıca Kim Basinger, Arielle Kebbel, Brant Daugherty ve Luke Grimes yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise James Foley yer alıyor. Filmin senaryosunu ise kitapların yazarı E.L. James ve Niall Leonard birlikte yazdı. Film Universal Pictures tarafından çekildi ve 101 dakika uzunluğunda.

Fifty Shades of Freed Ne Zaman Vizyona Girecek?

Erotik romantik drama filmi olan Fifty Shades serisi oldukça beğenildi. Bunun üzerine kitapların üçüncüsü ve son olanının da filmi çekildi. 7 Kasım tarihinde ikinci fragmanı yayınlandı ve yayınlandığı gibi milyonlar tarafından izlendi. Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip film merakla bekleniyordu. Filmin bazı sahneleri Paris ve Vancouver’de çekildi. Çekimler Şubat ayından başlayarak Temmuz ayına kadar sürdü. Bu kadar çok emek harcanan film bakalım ilk filminde olduğu gibi rekor kıracak mı? Fifty Shades of Freed 9 Şubat 2018’de vizyona girecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...