Final Fantasy XV - 15 Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Final Fantasy XV – 15 Ne Zaman Çıkacak?

Final Fantasy XV - 15 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Fantastik oyun sektörünün en çok oynanan oyunu Final Fantasy XV – 15 Ne Zaman Çıkacak?

Sürekli ertelendi! Artık yeter dendi, yine ertelendi. Beklenti arttıkça ertelemeler kaçınmaz oldu. Oyun sektörünün kaliteli bir kitlesini elde tutmayı başaran Final Fantasy oyunu yeni oyununun demosu ile oyuncularını büyülemeye çalıştı, ancak bir çok sıkıntı ve eleştiri ile yüz yüze kaldı. Fantastik oyun dalında kaliteli bir oyun olan Final Fantasy XV – 15 Ne Zaman Çıkacak? soruları çoğalmaya başlamışken oyunun yapımcısı Tabata tarafından açıklanmış net tarihi söylemek farz oldu.

Final Fantasy XV – 15 Detayları

Uzun süredir sessizliğini koruyan proje yöneticisi Tabata Ekim ayında bu sessizliğini bozmuş ve bizler için en özgürlükçü oyunu sunacaklarını belirtmişti. Bir mükemmellik seviyesinde oyun üretiyoruz ve bu oyun için ek bekleme süresi talep ediyoruz diyen Square Enix oyun firmasının oyun geliştiricisi Hajime Tabata ayrıca bu oyunun diğer oyunlardan daha gerçekçi ve kaliteli olacağını belirtmişti.

Bu durumdan dolayı özürlerini bir çok kez belirten Hajime Tabata bu durum için üzgün olduğunu söyledi.

30 Eylül’de raflardaki yerini alacağı belirtilen oyun böylece ertelenmişti.

Final Fantasy XV – 15 Ne Zaman Çıkacak?

Asıl sorunun yanıtına gelecek olursak Hajime Tabata çıkış tarihi olarak 2 aylık bir erteleme gerçekleştirdi 29 Kasım 2016 tarihinde PS4 ve Xbox One platformlarında raflarda yer alacak olan oyun için beklenti sürmekte bakalım bu tarihte verilen söz tutulacak mi? Final Fantasy 15 için size aktaracaklarımız bu kadardı bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...