Football Manager 2017 Ne Zaman Çıkıyor?

Football Manager 2017 Ne Zaman Çıkıyor?

Football Manager 2017 Ne zaman çıkacak
5 (100%) 1 vote

Football Manager serisinden Football Manager 2017 Ne zaman çıkıyor ve Ne zaman çıkacak sorularını yanıtladık. Okuyun ve öğrenin, nezamancikiyor.com

Simülasyon oyunlarının başını çeken Football Manager serisinin son oyunundan hemen sonra akıllarda oluşan Football Manager 2017 Ne Zaman Çıkıyor? sorusu şimdiden herkesi heyecanlandırdı. 13 Kasım 2015 tarihinde Football Manager 2016’nın çıkması oyunun yapımcılarının işlerinin tıkırında olduğuna işaret olacaktır ki oyun yapımcıları sürekli olarak oyunlarını bir önceki senenin son aylarında çıkarmakta. Muhtemel Football Manager 2017 çıkış tarihi ise Kasım 2016 gözükmekte.

Biraz 2016 oyunundan bahsedecek olursak 3d motorunu sürekli olarak geliştiren oyun son oyunuyla menajere 3d özelliği eklemişti. Herkese uygun bir simülasyon oyunu yaratmak isteyen Sport Interactive müdürü Miles Jacobson bu oyunu da tüm platformlara uygun olarak çıkarttı. Son yıllarda oyunun Türkçe destek vermesi de Türk oyuncuları bir hayli sevindirmişti. Ayrıca yeni bir özellik geliştiren Sports Interactive artık Football Manager Touch ile online karşılıklı kapışabilirsiniz. Oyundan bağımsız bir sürüm olan bu Touch ile bilgisayar ve tablet vs yapıyor diyebiliriz.

Ayrıca 2016’da gelen iki yeni özellikte bizleri bir hayli heyecanlandırmıştı. Hayalimizdeki takımı kurmamıza yardım eden oyun ile artık kendi mini ligimizi oluşturabilir ve arkadaşlarımızla fantastik maç keyfinin tadını çıkarabiliriz. Başta bahsettiğim Menajer olarak oluşturduğumuz karakter ise taç çizgisinin gerisinde bizi bekliyor olacak verdiğimiz taktiklere göre menajerimizin hareketlerini görebilmekteyiz. 2016 için böylesine köklü özellikler getiren Sports Interactive bakalım 2017 oyununa ne özellikler getirecek?. Bununla alakalı geniş bilgiyi de biz burada sizler için paylaşıyor olacağız. Her geçen günde gelen bilgileri buradan takip edebilirsiniz.

2014’de oyuna dahil olan 3d bu oyunda bir çok animasyonla kendini daha da çok hissettirmeye başladı. 2 binden daha fazla animasyonun eklendiğini söyleyen oyun yapımcıları oyun sevenleri bir hayli heyecanlandırmıştı. Taktikleri geliştiren Sport Interactive oyundaki taktik deneyiminin de arttırdığını göstermişti. Bakalım bu özellikler Football Manager 2017’de nasıl bir hal alacaktır?

Football Manager 2017 Ne zaman çıkacak sorusuna cevap verdiğimiz bu makaleden’de anlaşıldığı üzere kesin bir tarih şuan için verilmedi ancak tahmini olarak oyun 2016’nın Kasım ayında gelecektir. Umarız bu süre daha da çabuk olur.

Türkçe dil desteği ile birlikte çıkacak olan Football Manager 2017 oyununun çıkış tarihi 4 Kasım 2016 olarak duyurulmuştur. Tüm oyun severlere duyurulur…


Comments to Football Manager 2017 Ne Zaman Çıkıyor?

  • Azerbaycan ligasi olacaq?

    Hesen 2 Temmuz 2016 00:58 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...