Forget About Nick Filmi Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Vizyonda?

Forget About Nick Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Forget About Nick Filmi Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Haluk Bilginer’in Baş Rol Olarak Yer Aldığı Forget About Nick Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Haluk Bilginer’in ne kadar iyi bir oyuncu zaten tartışılamaz. Bu sefer kendisini bir Alman yapımında izleyeceğiz. Forget About Nick Alman yapımı bir film. Filmi bizim için önemli kılan ise ülkemizden önemli bir oyuncunun yer alması. Bu durum aynı zaman da ülkemizde ki ünlü oyuncuların sadece burada değil yurtdışında da tanınmış olduğunun bir kanıtı. Haluk Bilginer şahsen benim çok başarılı bulduğum bir oyuncu. Kış Uykusu‘ndaki mükemmel performansı hala aklımdan çıkmıyor. Yıllar önce her pazar sabahı erkenden kalkıp ‘Cuma’ya Kalırsa’ dizisini izlediğim günler aklıma geliyor bana Haluk Bilginer denildiğinde. Aynı zamanda Blu TV‘de yayınlanan Masum dizisine başlama sebeplerimden birisidir kendisi. Haluk Bilginer’in Forget About Nick filminde yer alacağını duyar duymaz ise bunu sizlerle paylaşmam gerektiğini düşündüm. Çünkü ben film için çok heyecanlıyım. Bu yazı sayesinde hem filmin konusunu, hem oyuncu kadrosunu hemde filmin çıkış tarihini öğreneceksiniz. Eğer çıkış tarihi için oldukça heyecanlıysanız Forget About Nick Filmi Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtını son paragrafa göz atabilirsiniz. İyi okumalar!

Forget About Nick Filminin Konusu

Film iki kadına odaklanıyor: Jade ve Maria. Bu iki arkadaş kocaları tarafından aldatılıyor ve ardından gelişen olaylar sonucu birlikte yaşama kararı alıyorlar. Film aslında iki kadının hem dostluk hemde savaş öyküsünü anlatacak. Bir apartmanın çatı katında yaşayan iki arkadaş bir yandan da New York‘ta bir daire almak için mücadele veriyor. Filmin konusu bence genel olarak güzel. İyi yansıtılırsa güzel bir iş ortaya çıkabilir. Haluk Bilginer’in ise filmde bu iki kadından birinin kocası rolünde olması bekleniyor.

Forget About Nick Oyuncu Kadrosu

Filmde Haluk Bilginer dışında bir kaç ünlü isim daha bulunuyor. Bunlardan biri daha önce ‘’Westworld’’, ‘’Hercules’’ ve ‘’Hansel & Gretel: Witch Hunters’’ filmlerin de rol alan Ingrid Bolso Berdal. Bir diğer isim ise ’Blood and Chocolate’’ ve ‘’Das Wochenende’’ yapımında karşımıza çıkan Katja Riemann. ‘İyi tamam film hakkında yeterli bilgi edindik ama söyle artık ne zaman çıkacak bu film!?’ Hemen söylüyorum.

Forget About Nick Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Film 7 Aralık 2017‘de vizyona girecek. Umarım kaliteli ve izlemesi zevkli bir film olur…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...