Frontier 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Konusu - Oyuncular

Frontier 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Frontier 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Merakla ve heyecanla izlenen diziden sevindirici haber geldi..

Brad Peyton, Rob Blackie ve Peter Blackie tarafından yaratılan dizi Frontier Kanada yapımı tarihsel drama dizisidir. 1700’lerin Kuzey Amerika’sında kürk tarihini anlatıyor. Dizinin yapımcısı ise Netflix ve Discovery Channel (Canada). Dizi ülkemizde de yapılan anketlere göre %94 beğenildi. Oldukça beğenilen dizinin şu anda 2. Sezonu ekranlarda yayınlanıyor. Yayınlandığı gün reyting rekorları kıran dizi hayranlarına sevindirici bir haberi geçtiğimiz günlerde verdi. Dizi kanaldan 3. Sezon onayını almayı başardı. Bu haberden sonra dizinin fanlarının kafasında şu soru belirdi. Frontier 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Dikkat bir alt paragraf spoiler içerebilir. Eğer direk sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız 3. Paragrafı okuyabilirsiniz.

Frontier Konusu ve Oyuncular

2. sezonu 6 bölümden oluşacak dizide geçen sezon Kuzey Amerika bölgesinde gerçekleşen kürk ticaretinin ve bundan dolayı çıkan anlaşmazlıkların kanlı sonuçlarını gösterdi. Başlangıçta geçim kaynağı kürk ticareti olan insanlar Avrupalı insanların gelişi ile tam bir para kaynağı oluyor. Ama ticaret olayları yerli kabileler ve Avrupalı insanlar arasında kanlı bir savaş çıkmasıyla son bulacaktır. Dizinin başrolünde Game Of Thrones dizisinde Kral Dhogo olarak tanınan oyuncu Jason Momoa yer alıyor. Ortalama 60 dakika olan dizinin ilk sezonu ise 6 bölümden oluşuyor. Dizinin 3. Sezonunda kaç bölüm yer alacağı ise belirtilmedi. Dizinin kadrosunda ayrıca London Liborian, Alun Armstrong, Allon Hawco, Jessica Matten ve Zoe Boyle yer alıyor. Güçlü kadrosuyla ekranları fetheden dizi Frontier 3. Sezonu 2. Sezon yayınlanırken almayı başardı ekranda kalmayı garantiledi.

Frontier 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Aksiyon drama dizisi olan frontier 2. Sezonu yayınlanırken 3. Sezon onayı almayı başardı. Amerika’da da oldukça izlenilen dizi reyting rekorları kırıyor. Merakla ve heyecanla yeni bölümleri beklenen dizinin 3. Sezonu ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Ancak sezonun çekimleri içinde bulunduğumuz kış ayları içerisinde başlayacak. Dizi eleştirmenleri tarafından beğenilen ve oldukça yüksek puan elde eden dizi IMDB’den 7.2 puan aldı. Dizinin 3. Sezonunun tahmini olarak 2018’in Kasım-Aralık ayında çıkması bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...