Guardian Galaxy - Galaksinin Koruyucuları 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Galaksinin Koruyucuları 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Galaksinin Koruyucuları 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Galaksinin Koruyucuları 2 Ne Zaman Çıkacak sorusu yanıt ve daha fazlası…

Fantastik filmlerin adresi olarak bilinen Marvel  2014 tarihinde yayınladığı Galaksinin Koruyucuları filminden sonra yeni serinin başlayacağının sinyalleri verilmişti. İlk filminden hemen sonra akıllara gelen Galaksinin Koruyucuları 2 Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunu bu makalede yanıtlayacağız. Sizler için doğru bilgileri derlediğimiz bu makale sayesinde ayrıca film hakkında detaylı bilgilere de sahip olabileceksiniz. Filmin konusuna geçmeden önce filmin teknik ekibinden de bahsetmek isteriz ki filmin yönetmenliğini Scooby Doo filminden ve ilk Galaksinin Koruyucuları filminden hatırlayacağımız James Gunn yapmaktadır. Senaryo yazımında görevli senaristler ise usta kalemler Dan Abnett, ayrıca yönetmen isim James Gunn ve Andy Lanning’dir.

Galaksinin Koruyucuları 2 Konusu

Star-Lord lakabı ile karşımıza çıkan Peter Quill çaldığı bir küreden dolayı başı oldukça derde girecektir. Kötü adam olarak nitelendirilen Ronan ile başı derde giren Peter Quill bu küreyi korumayı amaçlarken. Ronanın tek uğraşı ise bu küreyi ele geçirmek olacaktır. Tüm evreni zora sokan Ronan bu küre için her şeyi yapmaya hazırdır. Quiil ise Ronan’dan kurtulmak istemektedir. Ondan kurtulmak için kurduğu ekibin uyumsuzluğunu bir anda fark eden Star-Lor tehlikeden kurtulmaya çalışacaktır. Galaksinin Koruyucuları olarak bilinen ölümcül yeşil kadın Gamora, Yokedici Drax, Silahlı rakun Roket, Star-Lord ve Ağaç kılık Groot bu beşli tüm evreni Ronan tehdidinden kurtarmaya çalışacaktır. Peki bakalım bu güçlü rakip karşı beşli nasıl bir yol izleyecektir?

Galaksinin Koruyucuları 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Oldukça usta isimlere yer verilen oyuncu ve seslendirme kadrosunda bulunan isimler ise şöyle Zoe Saldana, Chris Pratt, Vin Diesel ve Bradley Cooper. Şuan için fragmanı mevcut olan efsanevi film ile sizi baş başa bırakmadan önce Galaksinin Koruyucuları 2 Ne Zaman Çıkacak? sorusunu yanıtlamak isteriz ki film 28 Nisan 2017‘de Türkiyede vizyona girecektir. İlk vizyon tarihi olarak ise İtalya’yı seçen film 25 Nisan 2017 tarihinde burada gösterimini yapacaktır.

Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın. Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın. Fragman için de iyi seyirler dileriz;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...