Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak? - Tanıtım Tarihi - Özellikleri

Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak? – Tanıtım Tarihi

Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Oldukça merak edilen Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?

Teknoloji devi Samsung’da yeni bir atak; Galaxy 8 satışlarından memnuniyetsiz kalan ve bunun üzerinde yoğun çalışmalar ile yeni Note serisini piyasaya sunmaya karar veren Samsung’un yeni telefonu; Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?, Tanıtım Tarihi Ne zaman?, Cihazın Fiyatı ne kadar ve teknik özellikleri neler gibi bir çok sorunun yanıtını yazımızda vermeye çalışacağız. Mobil cihazın çıkış tarihi ve lansman tarihini öğrenmek için hemen son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri

Şüphesiz gelecek telefonun en çok merak edilen noktası getireceği yenilikler. Note 8 serisi bu sefer iki seçenek ile sunulacak. 6.3 veya 6.4 inçlik kavisli ekran ile sunulacak olan mobil cihaz Super Amoled ekranı ile kullanıcısına tamı tamına 2960×1440 çözünürlük sunacak. Bir çok depolama seçeneği ile sunulacak olan Note 8 256 GB’a kadar depolama seçeneklerini sunacak. 6GB LPDDR4x ram kullanacak olan cihazın. Bu kadar yüksek ram kullanmasının nedeni de cihazın büyüklüğü. Bazı farklı seçeneklerde ayrıca cihaz 8GB ramde kullanabilecek.

Tanıtımdan sonra tüm merak edilen soruları yanıtlayacak olan Samsung şuan için Note 8 cihazının özelliklerini böyle kısıtladı. Şuan için resmi olarak bir tek bu bilgileri yayınlayan Samsung 23 Ağustos tarihinde tanıtımını yapacak, ve satış için start’ı verecek.

Tahmini olarak fiyatlarının 925 dolar ile 1000 dolar arasında olacağı biliniyor. Ülkemizde Note 8 fiyatının 5 bin tl civarında olacağı düşünülmekte. Bu fiyat şuanda ki Galaxy S8’in fiyatına göre tahmin ediliyor.

Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?

Geldik merak edilen sorunun yanıtına Note serisinin beklenen amiral gemisi 28 Ağustos 2017 tarihinde satışa sunulacak. Avrupa’da bu tarihte satışa sunulacak olan mobil cihaz ülkemize de bu tarihlerde geleceği düşünülüyor. Şuanda cihaz hakkında resmi bilgiler bu yöndeydi gelecek yeni bilgiler ile burayı güncelleyeceğiz. Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...