Game Of Thrones 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Game Of Thrones 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Game Of Thrones 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Game Of Thrones 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusunu yanıtladık. nezamancikiyor.com

Her sezonuyla olay yaratan ve ilk bölümünden sonra dizi ve film gündeminden hiç düşmeyen Game of Thrones dizisi hiç şüphesiz ki HBO’nun en çok sevilen dizilerinden bir tanesi. Game Of Thrones 5.Sezon’un final bölümündeki son sahneden sonra 6. sezon dört gözlenmeye başlandı. Son bölümden sonra diziyi sevenlerin aklında tek soru oluştu: “ Game Of Thrones 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? ” bu soru ile yüz yüze kalan dizi severler için hazırladığımız bu makale ile sizde dizinin 6. sezonunun ne zaman başlayacağını öğrenebilirsiniz.

Son bölümü izleyenler bilecektir ki dizinin başrol karakteri olarak belirlenen Jon Snow farklı bir şekilde ölümle yüz yüze geldi ve dizi öyle bir yerde sezon finali yaptı ki ister istemez diziyi izleyenler istemsizce son bölümü yorumladı. Peki hakikaten Jon Snow öldü mü yoksa 6. sezonda diziye devam mı edecek. Her sezonda baş rol karakterlerini öldüren Game Of Thrones dizisi bu sezonda da Jon Snow’u mu hedef almıştı?. Konuyla alakalı hiç bir açıklama yapmayan HBO geçen günlerde dizinin 6. bölümü için bir tanıtım videosu hazırladı. Tanıtım videosunda ilk sezonda ölen Ned Stark ve Jon Snow’a yer verildi. Sırrını hala tüm gizliliği ile devam ettiren dizi için sancılanan dizi severler bakalım Game Of Thrones 6.Sezon çıkış tarihinde yayınlanan ilk bölüm ile karşı karşıya kaldığında ne yapacak?

Kitaptan uyarlandığı bilinen dizi konu olarak artık tamamen farklı yerlere ilerlemeye başladı. George R. Martin’in aynı isimli kitaptan esinlenilerek yapıldığı bilinen dizi kitaba paralel olarak ilerlemekten vazgeçerek konuları farklı yerlere çekmeye başladı. George yeni kitabını Temmuz 2015’de çıkartacağını da belirterek dizinin farklı yöne gitmediği hakkında ufak bir mesaj verdi. Kitabını daha fazla satmak istiyor olacaktır ki merak edilen konuları kitaptan öğrenileceğini belirtti. Siz de eğer dizinin yeni sezonu hakkında karın ağrıları çekiyorsanız kitabı alıp okumanızı tavsiye ederiz.

Gelin gelelim asıl merak edilen konuya “Game Of Thrones 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?”

24 Nisan 2016 olarak belirlenen Game Of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm Vizyon Tarihi her pazar devam ederek bizlere tekrardan efsanevi bir 10 bölüm sunacağını gösterdi. Tüm sezonlaru 10 bölüm olarak belirleyen HBO yapımı kısa bölümleriyle tüm izleyicilerini tatmin etmeyi başarmakta.

Ayrıca diziye katılacak olan iki ismi de açıklamamak olmaz. 6. Sezonunu Nisan ayında izleyeceğimiz diziye Rusya doğumlu Ania Bukstein ve Yousef Sweid katılacak. Bu iki ismin ne rolünde yer alacağı henüz bilinmemekte. Bran Stark’ın 4. sezonda yarım kalan hikayesini izleyeceğimiz diziyi şuan için herkes merak ediyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...