Genius 2. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon Ne Zaman? - Dizi Konusu

Genius 2. Sezon Ne Zaman?

Genius 2. Sezon Ne Zaman?
5 (100%) 2 votes

Albert Einstein’in yaşamını anlatan Genius 2. Sezon Ne Zaman?

“Son zamanlarda canı gönülden keyifle izlediğim kaliteli bir belgesel.” tırnak içine aldım ama benim düşüncem, şahsen bu düşüncede olan bir çok kişinin de takdirini aldığımı düşünüyorum. Abidik gubudik bir çok kişinin belgeseli yapılırken zeka denilince akla gelen Albert Einstein‘in neden bir tane bile belgeseli olmadığını sürekli düşünmüşümdür. National Geographic’de benle aynı düşüncede olacaktır ki bu dizinin yapımını sağladı. Biyografi draması olarak ilk kez Einstein’in hayatını anlatan dizi ilk bölümünden sonra bir çok film ve dizi eleştirmeni tarafından tam puan almayı başardı. Imdb’den 601 kişinin oylaması ile 10 üzerinden 8,7 almayı başaran dizi bu oranını daha da yükseltecektir. Daha ilk bölümünden hemen sonra 2. sezon onayını alan dizi daha uzun süreler bizimle olacak gibi gözükmekte. Genius 2. Sezon Ne Zaman? sorularının yayıldığı şu zamanlarda biraz dizinin konusundan bahsedip sorunun şuan ki yanıtını vereceğiz. Sorunun yanıtını hemen öğrenmek için son paragrafa ilerlemeni tavsiye ederiz yiğidim 😉

Genius Dizi Konusu

Konusu ve kurgusu itibari ile yapılmamışı yapan dizi biyografi draması olmasının yanında bir yandan da kişisel gelişim için gayet başarılı bir eser. Yaşamı boyunca elde ettiği başarıları anlatan dizide Albert Einstein’in bilinmeyen bir çok özelliklerini de öğreneceğiz. Bir çok detayın aydınlanacağı dizide Albert’in gençliğinden en son haline doğru bir yolculuğa çıkacağız.

Bilindiği gibi ilk okul sıralarında önemsenilmeyen genç Albert, zaman ilerledikçe dünyanın sayılı dehaları arasındaki en yüksek yerini alıyor. Bilim adamı olma sırasında yaşadığı tüm zorlukları gösteren dizide ayrıca Albert Einstein’in yaşam felsefesini ve dünya anlayışının nasıl olduğunu göreceğiz. Karısı Elsa olan ilişkilerini işleyen dizi Albert Einstein’in tam olarak bir biyografisini çıkartacak.

Genius 2. Sezon Ne Zaman?

1890’lı yılları anlatmaya başlayan dizi ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde NG kanalında vizyona girdi. İlk okul yaşantısından yola çıkan dizi ilk sezonunda 10 bölüme yer verecek. 27 Haziran 2017 tarihinde sezon finali yapması beklenen dizi. Şuan için 2. Sezon onayını aldı. Resmi olarak 2. sezon çıkış tarihini açıklamayan yapım tahmini olarak Mart 2018‘de 2. Sezonu ile izleyicilerini kucaklayacaktır. Kanalı Neo Geo’den gelen ilk resmi bilgi ile burayı güncelleyeceğimizi hatırlatırız. Güncellemeden hemen haberdar olabilmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...