Gezgin Fest 2019 Ne Zaman Olacak? - Sanatçılar - Bilet Fiyatları

Gezgin Fest 2019

Gezgin Fest 2019 Ne Zaman Düzenlenecek? Fiyatı
5 (100%) 1 vote

Her sene düzenlenen ve binlerce gencin katıldığı Gezgin Fest 2019 ‘da Ne Zaman Yapılacak?

Her sene düzenlenen ve İstanbul’un en büyük festivalleri arasında yer alan Gezgin Fest bu sene de istanbulu coşturacak. Deniz, Kum, Güneş ve Bolca müzik mottosu ile senelerdir yapılan festivalde yeni senede de bir çok kaliteli ismi bir arada göreceğimize şüphe yok. Genel olarak her sene aynı zamanlarda yapılan festival bu senede Temmuz ayında icraat gösterecek. Şuan için konumu belirlenmemiş olan festival için konuşmak biraz erken ama az çok festivalin ne zaman, nerede yapılacağı tahmin edilebiliyor. Gezgin Fest 2019 Ne Zaman Sorusunun yanıtı içi yazımızın son paragrafına ilerleyebilirsiniz.

Gezgin Fest 2019 Katılacak Sanatçılar

Geçen sene ana sahne ve alternatif sahne olarak ayrılan sahne, bu sene de aynı şekilde yapılacağı düşünülüyor. Geçtiğimiz sene festival de yer alan Can Gox, Cem Adrian, Ezhel, Emir Can İğnek, Anıl Piyancı, Gazapizm, Teoman gibi popüler isimlerin bu sene de festivalde yer alacağı düşünülüyor. Her yaza geçişin belkide en iyi festivali Gezgin Fest geçen sene kilyos’da düzenlenmişti. Festivale katılan ziyaretçilerin birçoğunun konumu beğenmediğini düşünerek festivalin farklı bir yerde yapılması düşünülüyor. Ancak katılım yine fazla olacağından oranın da beğenilmemesi olağan bir durum.

Bu senenin net isimleri şuan için belirlenmiş değil. Fakat festivali düzenleyen Interrail Türkiye net olarak açıklama yapar yapmaz size buradan isimleri paylaşacağımıza emin olabilirsiniz.

Bir çok karalama operasyonunda festivalde kol gezen Aıds virüsünün de gerçek olmadığı da açıklandı.

Gezgin fest 2019 ne zaman

Festivalin bir diğer merak edilen sorusu da Gezgin Fest 2019 Festivalinin Bilet fiyatları: Festival biletleri geçen seneki gibi tahmini olarak günlük ve kombine olarak değişiklik arz edecektir. Geçen sene bu fiyat Kombine + Kamp 150 TL idi. Bu senenin fiyatlarını gelecek bilgiler ile düzenleyeceğiz.

Gezgin Fest 2019 Ne Zaman Yapılacak?

Festivalin 2019’da Temmuz’un 20 si ve 25i arasında yapılacağı düşünülüyor. Bu tarih bir hafta ileri veya geri oynayabilir. Net bir tarih açıklandığında tarihi buradan hemen öğrenebileceğinizi hatırlatır ve bizi sosyal medyadan da takip etmenizi dileriz 🙂


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...