Ghost Wars 2. Sezon Ne Zaman? - Dizinin Konusu

Ghost Wars 2. Sezon Ne Zaman?

Ghost Wars 2. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Ghost Wars 2. Sezon Ne Zaman? merak edilen bir soru. Dizi ikinci sezon için onay aldı mı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar.

4 Ocak 2018 itibariyle ilk sezon finalini yapmış olan dizi Ghost Wars izleyicilerden oldukça beğeni topladı. IMDB puanı 6,5 olan dizi oldukça değişik bir konuyu ele alıyor. Drama, fantezi ve korku türlerini barındıran dizinin ikinci sezonu merakla bekleniyor. Dizi Simon Barry tarafından yaratılmış olup paranormal aktiviteleri konu ediniyor. Syfy’da 5 Ekim 2017’de ilk gösterimi yapılan dizi olumlu eleştiriler aldı. Ve 13 bölümden oluşan ilk sezon izleyicilere sunuldu. Sezon finalinde yaşanan olaylardan sonra kendini iyice merak ettiren dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı ise merak konusu. Ghost Wars 2. Sezon Ne Zaman? öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Ghost Wars Konusu ve Karakterler

Ghost Wars paranormal güçlerin çok sık meydana geldiği uzak bir Alaska kasabasına geçmektedir. Dizi, bastırılmış psişik güçlerini kullanmak ve herkesi yok etmek isteyen kitlesel saldırılar gerçekleştiren bir grup vardır. Hikaye kasabada yaşayan yerel Roman Mercer (Avan Jogia)’ya odaklanır. Roman ölü insanları görmektedir. Ruh dünyasıyla iletişim kurma ve ölüler yüzünden çok sıkıntıya kalan bir gençtir. Billy McGrath ise ya sevimli bir haydut ya da dolandırıcılık sanatçısıdır. Ona nasıl baktığınıza göre değişir. Eskiden bir balıkçıydı, şimdilerde ise teknesi Port Moore’a kaçak mal getirmek için kullanıyor. Rahip Dan Carpenter ise hayaletler gelmeden önce inanç krizine muzdaripti. Kendi dini ve inançları yüzünden değil, cemaatin işaretli üyeliği yüzünden başı dertte.

Ghost Wars 2. Sezon Ne Zaman?

Ghost Wars son bölümünde hayaletler Roman’a karşı direnişe geçmişlerdi. Hayaletleri sınırlamak için ölümün kapısını açma planı şehirde yaşayanların bir kısmının öleceği anlamına geliyor. Böyle heyecanlı bir finalden sonra dizinin 2. sezonunun gerçekleşeceğini düşünüyorum. Henüz resmi olarak ikinci sezon onayı alınmasa da gelebileceğine dair dedikodular ortada dolaşıyor. Dizinin yaratıcısı Simon Barry dizinin Netflix üzerinden yayınlanacağını duyurmuştu. Bu nedenle 2. Sezonun Netflix’te yayınlanmasını bekliyoruz. Tahmini olarak Ocak 2019’da dizinin ikinci sezonu çıkar. Resmi bir açıklama olursa yazı güncelleyeceğiz. Umarım dizi ilk sezondaki gibi farklı konuları ele alır.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...