GLOW 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - GLOW Konusu ve Oyuncular

GLOW 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

GLOW 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

GLOW 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Amerikan dövüş tarzında olan dizi kadın güreşçilerin hikayelerini anlatıyor. Setten gelen yeni haberler yazımızın devamında!

Bir başka Netflix orijinal dizisi olan GLOW konusu ve oyuncularıyla oldukça büyük bir ilgi toplamıştı. Dizi ilk sezonu çıktıktan birkaç ay sonra 2. Sezon onayı almıştı. İlk sezonu 10 bölüm olan dizi 2. Sezonda da 10 bölüm olacak. Geçtiğimiz yıl Satellite En İyi Müzikal Dizi veya Komedi Dizisi Ödülü alan dizinin 2. Sezonunda eklenecek yeni isimler olacak. Kemik kadrodan ise ayrılan olmayacak. Ekip 2’inci sezon için çekimlere Ocak ayında başladı. Sezon 2’de yüksek kalitede çekilmiş daha fazla güreş göreceğiz. Kadınların Amerikan Güreşini konu alan dizi oldukça popülerlik kazanmıştı. Peki GLOW 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

GLOW Konusu

Ruth kendisi gibi Hollywood’da yer edinemeyen 12 kadın ile birlikte TV’de yayınlanacak olan kadın güreş programının kadrosuna seçilir. Debbie Eagan ise çocuk sahibi olabilmek için işini bırakmıştır ancak hayat sandığı gibi mükemmel gitmez. Debbie ve Ruth birbirleri ile rekabet etmek zorundadırlar. Bu 12 kadının başında ise Sam Slyvia adlı tüccar bulunuyor. Düşük bütçeli ticari filmlerin direktörü Sam bu kadınların güreş dünyasının yıldızları olmaları için liderlik ediyor. GLOW, Orange Is The New Black dizisinin yazarı CarlY Mensch ile Homeland dizisinin yazarı Liz Flahive’in ortak projesi. Dizide Alison Brie (Ruth), Betty Gilpin (Debbie), Marc Maron (Sam), Sydelle Noel (Cherry) gibi ünlü oyuncular bulunuyor. Bu sene Debbie’nin oğlu Randy karakterini canlandırmak için dizinin kadrosuna Kyler ve Kaleb adında ikiz çocuklar eklendi. Çocuklar rolü dönüşümlü olarak oynayacaklar. Yayınlanan fragmandan çok bir şey anlaşılmasa da bu sezon da çok renkli olacağa benziyor.

GLOW 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Amerika’da oldukça ses getiren dizi ülkemizde de oldukça beğenildi. Dizinin 2. Sezonunun kesin tarihi henüz duyurulmasa da 2018 Yazında Netflixte olacağı konuşuluyor. Dizide en son Debbie GLOW şampiyonu olabilmek için Ruth’u alt eder. Ancak Sam’in rehberliğinde Tammé GLOW tacını Debbie’den çalar. Acaba Debbie çalınan tacını geri alabilecek mi? Oldukça eğlenceli ve parıltılı dizinin 2. Sezonun da birincisi gibi güzel olacağından eminim.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...